Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

S EasySpray 18V-100 rozširuje spoločnosť Bosch „18V Power for All System“ o domácimi majstrami toľko žiadaný spôsob aplikácie: pohodlné a rovnomerné nanášanie farby na drevo a kov bez nutnosti použitia kvapkajúceho maliarskeho valčeka alebo štetca, a to celkom bez napájacieho kábla.

EasySpray 18V-100 je prvý akumulátorový striekací systém od spoločnosti Bosch, ktorý je vhodný na spracovanie všetkých bežne dostupných vodou riediteľných farieb na drevo a kov ako sú laky a lazúry. „18V Power for All System“, ktorý v súčasnosti zahŕňa viac než 40 prístrojov pre domácich majstrov, záhradu a domácnosť, pokrýva tiež všetky ostatné relevantné prístroje v jednotlivých segmentoch a vďaka „Power for All Alliance“ presahuje aj sortiment Bosch. Všetko náradie od príklepovej vŕtačky cez kosačku na trávu až po vysávač, je možné napájať jedným a tým istým 18-voltovým lítium-iónovým akumulátorom a len jednou nabíjačkou. Týmto spôsobom môžu používatelia ušetriť miesto, peniaze a taktiež chrániť životné prostredie.

Ergonomická manipulácia: Ľahká striekacia pištoľ a samostatná motorová jednotka

Akumulátorový striekací systém EasySpray 18V-100 je vhodný na malé až stredne veľké projekty, ako je lakovanie dverí a stoličiek, glazovanie záhradného nábytku alebo dokonca natieranie drevených a kovových plotov.
V závislosti od zvolenej farby a stupňa nariedenia je možné napríklad s nabitím batérie 2,5 Ah ľahko nastriekať niekoľko metrov plota. Pohodlné predovšetkým preto, že 18-voltová lítium-iónová batéria nie je umiestená pod striekacou pištoľou, ako je to pri bežných prístrojoch, ale na motorovej jednotke, ktorá sa nosí na tele pomocou ramenného popruhu. Vďaka ľahšej a kompaktnejšej striekacej pištoli môžu domáci majstri nanášať farbu v pokoji a v akejkoľvek polohe.

Rýchle, účinné a rovnomerné nanášanie farby

Požadovanú intenzitu nanášania farby je možné ľahko nastaviť pomocou ovládača EasySelect na striekacej hlave. Je tiež možné zvoliť tri rôzne vzory postreku: horizontálny, vertikálny alebo kruhový. K tomu napomáhajú ľahko pochopiteľné symboly ukazujúce správnu techniku striekania a správnu vzdialenosť od povrchu pre dosiahnutie optimálneho výsledku.
To uľahčuje rýchle, rovnomerné a čisté nanášanie farby. Zásobník pojme až 800 mililitrov farby a dá sa veľmi rýchlo doplniť. Po nanesení farby stačí diely, ktoré s ňou prišli do styku, jednoducho opláchnuť vodou a je možné sa pustiť do ďalšieho projektu.

EasySpray 18V-100 je už v predaji. Všetky ceny sú nezáväzné odporúčané ceny vrátane DPH.

Parametre prístrojaEasySpray 18V-100
Napätie batérie18 V
Dopravná kapacita0 ‒ 100 ml/min
Aplikácia farby1 m2/min
Objem nádoby na farbu800 ml
Rozmery (dĺžka × šírka × výška)226 x 120 x 181 mm
Rozmery striekacej pištole vrátane nádoby na farbu (dĺžka x šírka x výška)232 x 124 x 208 mm
Dĺžka hadice1,25 m
Hmotnosť bez farby a batérie1,8 kg
Rozsah dodávky/odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPHPrístroj v krabici s ramenným popruhom a čistiacou kefou (bez batérie a nabíjačky): 99,99 €

Značky: