Nové paušály od štvrtého operátora patria dlhodobo medzi najvýhodnejšie.

Doba dátová však ani zďaleka nekončí a operátor teraz zvýhodňuje aj svoju základnú ponuku programu služieb Moja EÚ – 4ka SIM kartu. Pre každého, kto bude chcieť vyskúšať služby operátora, ponúka 4ka oddnes 1 GB dát zdarma a bez viazanosti.

SIM karta od 4ky umožňuje ako jediná volania a SMS iba za 4 centy za 1 MIN/SMS a dátovanie len za 1 cent za 1 MB v celej EÚ. Navyše, všetky volania v sieti 4ky po 3. minúte sú bezplatné a zákazník sa nemusí báť, že mu kredit po dlhšom čase nevyužívania služby prepadne. 4ka SIM karta má totiž najdlhšiu platnosť na trhu. Každá 4ka SIM karta je od začiatku nabitá štartovacím kreditom v hodnote 4 eurá, po novom k nemu operátor za podmienok stanovených v cenníku pridáva 1 GB dát v celej EÚ pre každého nového zákazníka na 30 dní na vyskúšanie.

Minúť jeden gigabajt dnes už nie je veľký problém, k 4ka SIM karte si preto môže zákazník dokúpiť hocikedy
ďalší dátový balík GIGA s autoobnovou iba za 2 eurá. Jeho platnosť je pritom až 30 dní, prípadne do jeho
vyčerpania. Vďaka novej mobilnej aplikácii Moja 4ka majú Štvorkári prehľad o svojich dátach k dispozícii priamo vo vrecku.

Aj naďalej ostáva v platnosti jesenná akcia, keď je možné získať 4ka SIM kartu zdarma aj so štartovacím kreditom v hodnote 4 eurá pri aktivácií ľubovoľného nového paušálu SLOBODA. Stačí si do 31. decembra 2019 zakúpiť nový paušál prostredníctvom e-shopu 4ky.

Zdroj: 4ka

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.