Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Netrpezlivo očakávané akčné dobrodružstvo Quantum Break vychádza budúci rok.

“Tohtoročné exkluzívne kasové trháky ako Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Fable Legends, Forza Motorsport 6 a ďalšie, ktoré ešte len v najbližších mesiacoch ohlásime, aktuálne tvoria najsilnejšiu ponuku hier v histórii Xboxu,” povedala riaditeľka vydavateľstva Shannon Loftis. “Pri takom počte hier vychádzajúcich tento rok, presun Quantum Break rozšíri budúci rok naše úžasné portfólio ohromnou novou IP.”

Quantum Break vzniká v kritikmi uznávanom štúdiu Remedy Entertainment, zodpovednom za také série ako Max Payne a Alan Wake. Quantum Break, vybavená ocenenou technikou rozprávania príbehov charakteristickou pre Remedy, spája intenzívnu akčnú hru so špičkovými hranými pasážami do jedného revolučného zážitku.

“Sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou neuveriteľnej ponuky hier pre Xbox One,” povedal Sam Lake, kreatívny riaditeľ Remedy. “Našim fanúšikom chcem poďakovať za trpezlivosť a ubezpečiť ich, že tím túto príležitosť využije na vyhladenie a vyladenie hry, aby vytvoril taký vynikajúci zážitok, aký od nás očakávajú.”

Pre viac informácií navštívte stránky RemedyGames.com alebo Xbox Wire, kde nájdete novinky o Quantum Break aj konzole Xbox One.

Značky: