Razer ukázal nový ultrabook

4

Výrobca herného príslušenstva a herných notebookov vstupuje na trh s ultrabookom Razer Blade Stealth.

Ide nielen o ultrabook, ktorý by presne podčiarkoval zameranie tohto výrobcu, no má aj konkurencieschopnú cenu.
Telo je z hliníka, čo mu dodáva odolnosť a zároveň moderný vzhľad. Jedným z využití tohto materiálu je aj odvádzanie tepla. Tak ako minulý model, aj ultrabook Stealth má klávesnicu s podsvietenými klávesmi. Softvérom si určíte, ako má byť podsvietená. Od prakticky premyslených farieb si môžete voliť aj iné kombinácie, záleží na vašej predstavivosti. Popri tom je hmotnosť len 1,25 kg.

Front_nowat

Displej je 12,5“ a zaujímavosťou je, že základný model má rozlíšenie 2560 × 1440 px, nie Full HD, ako býva zvykom. Vyšší model bude mať displej s rozlíšením 3840 × 2160 px a oba budú zobrazovať 100% gamutu Adobe RGB.

Keyboard_nowat

Ultrabook bude bežať na Intel Core i7-6500U (Skylake) so základnou frekvenciou 2,5 GHz. Bude mať 8 GB RAM a SSD disky s kapacitou 256 a 512 GB, podľa displeja. Dva porty USB 3.0 a jeden 3.1 / Thunderbolt 3, to je výbava portov pre tento model.

Zdroj: AnandTech

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

4 komentáre

    • … a preto k tomu ponúkajú príslušenstvo v podobe skrinky pre externú grafickú kartu na doma. Tak to mal aj 13-palcový Alienware. Za seba však preferujem kombináciu klasického herného PC na doma a notebooku / ultrabooku na cesty.

  1. Pingback: Razer Blade s procesormi Kaby Lake a Pascal grafikou | TOUCHIT

  2. Pingback: Razer má novú power banku pre moderné notebooky | TOUCHIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>