Realme 7 Pro a Realme 7: Stredná trieda za najlepšie peniaze a mega výbavou

0

Značka, ktorá zoberie iným telefónom v strednej a nižšej triede trhový podiel.

Aktuálne máme v redakcii Realme 7 a Realme 7 Pro. Testujeme oba smartfóny, ktoré prinášajú maximálnu výbavu za super cenu a to doslova.

Realme 7 má procesor Helio G95 Gaming, 30 W nabíjanie a veľkú 5000 mAh batériu. Netradičné a nadštandardné je použitie 90 Hz displeja a vo výbave je aj 64 Mpx fotoaparát. Cena 199 eur je naozaj výborná.

O rovných 100 eur drahší za 299 eur je Realme 7 Pro, ktorý má Super AMOLED displej a procesor Snapdragon 720G (takisto procesor série Gaming). Tiež aj 64 Mpx fotoaparát a ako bonus 65 W nabíjanie. Práve testujeme a nabíjanie je skutočná výhoda. To nemajú ani vlajkové lode za vyše 1000 eur.

Pokiaľ sa vám video nezobrazuje, môžete si ho pozrieť priamo na YouTube, TU

Realme 7

Realme 7 Pro

Prečítajte si aj:

Realme 6: Rýchle nabíjanie v cene do 300 EUR (RECENZIA)

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár