Toto je pre podnikateľov dobrá správa – Slovak Telekom prichádza so službou, ktorá rieši problém ako vyriešiť registračnú pokladnicu. Na výber sú tri varianty služby.

SmartPrinter je mobilná fiškálna tlačiareň s Bluetooth rozhraním, ktorá komunikuje s Android telefónom – aplikácia pre Android supluje funkcionalitu pokladne. Pripravuje sa aj verzie pre platformu iOS, na trhu by sa mala objaviť v priebehu tohto roka. Toto riešenie ocenia používatelia, ktorí potrebujú mobilné riešenie. Cena mesačného paušálu je 23,99 EUR pri viazanosti na 24 mesiacov. Službu (a všetky jej varianty) môžu využívať zákazníci Telekomu a ďalších operátorov.

 

Fiškálna tlačiareň PegassinoFT je vhodná pre pripojenie k PC a komunikuje s väčšinou dostupných pokladničných systémov. Za tento variant zaplatí používateľ 21,99 EUR mesačne.

Posledným zariadením v ponuke je all-in-one pokladnica DATECS DP-50. Vďaka kompaktným rozmerom a dlhej výdrže batérie je ideálna pre mobilný a stánkový predaj. Mesačný paušál je v tomto prípade na úrovni 19,99 EUR.

Viac si pozrite aj v našom videu:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.