Spoločnosť Lenovo na Slovensku predstavuje Moto Mods, ktoré prinášajú revolúciu v používaní smartfónov a zmenia spôsob, akým ich využívame. Moduly Moto Mods sa jednoducho pripoja k akémukoľvek smartfónu z rady Moto Z a zmenia ho na projektor, stereo boombox, výkonný fotoaparát alebo smartfón s vysokokapacitnou batériou.

Profesionálne fotografie v spolupráci s Hasselblad

Výraz „plnohodnotný fotoaparát v smartfóne“ nadobúda s Hasselblad True Zoom úplne nový rozmer. S rozlíšením 12 MP a xenónovým bleskom dosiahnete nekompromisne ostré zábery v akýchkoľvek podmienkach. Vďaka 10-násobnému optickému a 4-násobnému digitálnemu zoomu dokáže bez problémov zaostriť aj na väčšiu vzdialenosť. Manuálny režim s možnosťou vyváženia bielej, nastavenia clonového čísla, času uzávierky, zaostrenia a rozsahu ISO od 100 do 3200 by nemalo význam bez možnosti ukladania do profesionálneho RAW formátu. Podporovanými formátmi sú aj JPG a MPEG4 pre video. Cena tohto modulu 299 Eur.

motozplayprodukt-2

Čistý zvuk kdekoľvek s JBL Soundboost │Speaker

Mať kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii 80dB zvuku nie je s JBL SoundBoost reproduktorom žiaden problém. Jednoduchým priložením bez zdĺhavého párovania alebo nastavovania je k dispozícii vždy, keď ho potrebujete. Tvoria ho celkovo 2 stereo reproduktory, každý s výkonom 3W. Navyše má tento Moto Mod integrovanú batériu s kapacitou 1000 mAh, čo postačuje na 10 hodín plnohodnotného prehrávania hudby. Samozrejmosťou je aj prehrávanie hovorov s absolútne čistým zvukom. Cena modulu je 99 Eur.

motozplayprodukt-3

Moto Insta-Share Projector

Koniec tlačeniu sa nad displejom telefónu pri pozeraní videa s priateľmi. S Moto Insta-Share Projector premietnete obraz z displeja na akýkoľvek rovný povrch a získate tak obraz s veľkosťou až 70″. Svetelnosť projektoru dosahuje 50 lm s kontrastným pomerom až 400:1. Životnosť zdroja je 10 000 hodín a disponuje aj vlastnou batériou s kapacitou 1100 mAh. Integrovaný stojanček vám umožní nastaviť projektor do ľubovoľnej polohy. Cena projektorového modulu je 349 Eur.

hasselblad-2 hasselblad

Obrovská nálož energie s Incipio Power Pack

Dajte zbohom vybitej batérii a zdvojnásobte výdrž smartfónu z rady Moto Z. Incipio Power Pack Moto Mod prináša až 22 hodín dodatočnej energie v štýlovom a funkčnom dizajne. Okrem toho disponuje špeciálnym módom, ktorý automaticky dobíja batériu telefónu na úroveň 20%. Incipio Power Pack prichádza v rôznych dizajnových edíciách, aby vyhovel vášmu štýlu. Za tento modul zaplatíte 89 Eur.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.