Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ROCCAT Ryos MK FX predstavuje ideálnu voľbu pri hľadaní dokonalej zbrane pre váš herný arzenál. Kombinuje možnosť zvoliť štýl aj výkon v jednom zariadení.

Ryos MK FX je doposiaľ najpokročilejšou mechanickou klávesnicou pre profesionálnych hráčov na trhu. Klávesnica Ryos MK FX so sebou prináša široké spektrum funkcií založených na hráčskych skúsenostiach ako aj na skúsenostiach firmy ROCCAT, nazbieraných počas celého obdobia jej pôsobenia na trhu. Hlavnou črtou zariadenia je jej pôsobivé osvetlenie 16.8 milióna RGB farieb na jednu klávesu. Nezaostávajú ale ani prepínače Cherry MX, ARM procesory a intuitívna ROCCAT aplikácia ovládača Swarm, ktorá poskytuje jednoduché, ale zároveň široké spektrum možností nastavenia osvetlenia.

Ryos MK FX poskytuje plne prispôsobiteľné RGB osvetlenie pre každú klávesu, ktoré bolo vyvinuté firmou ROCCAT a funguje v dvoch módoch: móde prednastavených hodnôt a móde vlastného nastavenia. Znamená to, že pre každé stlačenie klávesy máte možnosť vytvoriť úžasné špeciálne efekty v 16.8 miliónoch farbách, nastaviť svoju klávesnicu tak, aby osvetľovala vaše aktuálne klávesové skratky v hrách či aplikáciách, špeciálne klávesy, klávesy ovládajúce systém, ale aj makro sekvencie, čakanie na možnosť znovu-použitia klávesy (cooldown) a mnoho, mnoho ďalšieho.

Tieto napohľad zložité nastavenia sú naprogramovateľné rádovo v sekundách práve pomocou aplikácie ROCCAT Swarm – softvérového zhmotnenia filozofie spoločnosti ROCCAT: „pripravené pre budúcnosť“. S použitím tohto intuitívneho užívateľského prostredia je detailné nastavenie, vytvorené pre profesionálnych hráčov hračkou. Použitím najnovších komponentov od spoločnosti ROCCAT, ako napríklad Ryos MK FX, sa vám otvára celý vesmír možností prispôsobenia vašich herných zážitkov až po úplne nebývalú úroveň. Ryos MK FX spája hráčov ešte viac než kedykoľvek predtým a prichádza s podporou pre AlienFX, ktorá umožňuje zažiť skvelé svetelné efekty vo vašich obľúbených hrách.

Ryos MK FX je vďaka dvom výkonným 32-bitovým procesorom typu ARM Cortex veľmi svižnou. Keďže je MCU tak silné, netrpí klávesnica stratou výkonu ani pri jednej z jej rozšírených možností. A s dvomi megabajtmi FLASH pamäte, do ktorej sa ukladajú vaše nastavenia vykoná všetky vaše makrá v reálnom čase bez akéhokoľvek oneskorenia.

Vďaka prelomovej Easy-Shift[+] technológii spoločnosti ROCCAT zvyšuje každá klávesa hráčovu možnosť vyhrať, keďže sa jej dá nastaviť ešte sekundárna funkcia, čo hráčom v boji otvára široké možnosti využitia. Vďaka intuitívnej možnosti naprogramovania volieb pre jednoduché príkazy, ale aj komplexné makrá rozširuje Easy-Shift[+] váš arzenál a pomáha v zápale boja reagovať rýchlo a efektívne.

Ryos MK FX je dodávaná s najkvalitnejšími mechanickými spínačmi, takže hráte s tým najlepším čo je práve na trhu k dispozícii. Jej odolné spínače CHERRY MX vydržia až neskutočných 50 miliónov stlačení a s klávesami vyrezávanými laserom a potiahnutými UV filtrom sa opotrebovania vôbec báť nemusíte.

Odporúčana cena: 199,99 Euro