Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej internetovej a satelitnej platformy Skylink informuje o rozšírení obsahu na programe Skylink 7 a marcovom voľnom vysielaní.

Skylink 7 od 1. marca výrazne obohatí obsah svojho vysielania. Programy od známych zahraničných distribútorov zaplnia podvečerné a hlavné večerné časy. Významný podiel zaujme originálna produkcia StudioCanal, ale priestor dostanú aj ďalšie programy, prevažne európskej tvorby. Vo veľkej miere pôjde o ich exkluzívne premiérové uvedenie na českých a slovenských obrazovkách.

Pondelkové, stredajšie a piatkové večery sú venované seriálom, utorkové a štvrtkové zas dokumentom. Počas víkendov budú vysielané filmy všetkých žánrov. Pozornosti by určite nemal uniknúť kriminálno-komediálny seriál V starých koľajach alebo Medici, seriál z nemocničného prostredia, kde je možné nájsť nejednu paralelu so súčasným dianím okolo nás. Z dokumentov odporúčame Osemdesiate, ktorý nám pripomenie všetko, čo sa vo svete dialo počas desiatich rokov konca minulého storočia, alebo štvordielnu Svadbu na kľúč. Pre pobavenie ponúkame filmovú komédiu Ako sa oženiť a zostať singl, vážny tón do vysielania vnesie citlivo spracovaná dráma Carte Blanche.

Program a viac informácií k vysielanej tvorbe nájdete tu.

S voľným vysielaním pokračujeme aj v marci, a to od 2. 3. do 31. 3. Zákazníci si tak môžu naladiť hneď tri voľné programy. Športových fanúšikov určite potešia programy Sport1 HD a Sport2 HD, kde sa tento mesiac začne nová sezóna formuly 1, a domácich majstrov potešíme pokračovaním s CANAL+ Domo.

Programy Skylink 7, Sport1 HD a Sport2 HD sú dostupné aj v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka.

Technické parametre pre naladenie programov:

Program:Sport1 HDSport2 HDCANAL+ Domo
Pozícia vo FastScan:10410520
Satelit:Astra 23,5°EAstra 23,5°EAstra 23,5°E
Kmitočet:12 070 MHz12 090 MHz12 012 MHz
Polarizácia:horizontálnavertikálnavertikálna
FEC:3/42/32/3
Symbolová rýchlosť:27 500 kS/s29 900 kS/s29 900 kS/s
Norma:DVB-SDVB-S2/ 8PSKDVB-S2/ 8PSK
Pilot:OFFOFF

 

Značky: