Spoločnosť Motorola oznamuje, že jej celá rodina moto g7 je odteraz súčasťou programu Android Enterprise Recommended. Táto pečať garantuje, že zariadenia moto g7 spĺňajú prísne požiadavky definované spoločnosťou Google, aby vyhovovali súčasným biznis potrebám. Požiadavky zahŕňajú: minimálne hardvérové požiadavky, podporu hromadného nasadenia zariadení so systémom Android a odporúčanie bezpečnostných aktualizácií Android do 90 dní od vydania spoločnosťou Google.

Rodina moto g7 prináša doteraz najvýkonnejší a najinteligentnejší zážitok. Ostáva verná záväzku Motorola poskytovať prémiové funkcie za dostupnú cenu. Predĺžte si svoj deň s moto g7 power s viac ako 60-hodinou výdržou na batériu, zachyťte najostrejšie detaily s moto g7 plus vďaka optickej stabilizácii obrazu a schopnosťami fotografovania pri slabom osvetlení, zrýchlite s moto g7, ktorý je o 50% rýchlejší ako predchádzajúce generácie, alebo sa rozhodnite pre moto g7 play, ktorý má rovnaký rýchly čip ako jeho súrodenci.

Moto g7 séria poskytuje vynikajúcu spoľahlivosť a záruku a to všetko za prijateľnú cenu.

moto g7 power: Masívna výdrž batérie znamená, že nikdy nezmeškáte dôležitý hovor alebo email

Moto g7 power bol navrhnutý tak, aby riešil najdôležitejší problém so smartfónmi: životnosť batérie. Obsahuje špičkovú 5000 mAh batériu, takže môžete pracovať v pohybe viac ako 60 hodín na jedno nabitie. Keď je potrebné doplniť energiu, s nabíjaním TurboPower je možné získať hodiny energie už po pár minútach nabíjania. Moto g7 power je navyše podporovaný silnou mobilnou platformou Snapdragon 632.

moto g7 plus: Rýchly a responzívny, s pôsobivým fotoaparátom na fotografovanie pri zlých svetelných podmienkach vrátane optickej stabilizácie obrazu  

Nový moto g7 plus je celý o kvalite a responzívnom výkone – navrhnutý tak, aby stíhal vysoké tempo podnikania. Tí, ktorí sú na cestách, sa nikdy nebudú musieť obávať, že zmeškajú najnovší email, novinku alebo hovor vďaka batérii s celodennou výdržou s 27 W nabíjaním TurboPower, ktorý zabezpečí 12 hodín používania iba za 15 minút nabíjania. . V kombinácii s mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 636, ide o doteraz najrýchlejšie géčko. Dostaňte vaše fotografie na ďalšiu úroveň dokonca aj pri slabom svetle, s optickou stabilizáciou obrazu, ktorá redukuje rozmazanie pri pohybe a AI-riadeným softvérom fotoaparátu. Ten automaticky generuje optimalizované druhé fotky. 6,2″ displej Max Vision s minimalistickým výrezom v tvare slzy, poskytuje plnohodnotný zážitok z obsahu v rozlíšení Full HD+. Zosilnený stereo reproduktormi od Dolby Audio, aby boli vaše konferenčné hovory a prezentácie na vyššej úrovni.

moto g7: Fotoaparát, ktorý je bystrý 

Zachytávanie, tvorba a zdieľanie obsahu nebolo nikdy jednoduchšie vďaka novému moto g7. Videá a obrázky ožívajú na jeho 6.2″ Max Vision Full HD+ displeji s minimalistickým výrezom v tvare slzy. 12 MP systém duálnych fotoaparátov je vybavený efektami rozmazania, Zvýraznenej farby, Automatickým Zachytením Úsmevu a Google Lens. O 50% rýchlejší ako predchádzajúca generácia, moto g7 dokáže riešiť kreatívne úlohy vďaka platforme Snapdragon 632, zatiaľ čo nabíjanie TurboPower a batéria s celodennou výdržou vám pomôžu prekonať náročný deň. A so zdokonaleným, kontúrovaným dizajnom Gorilla Glass, vyzerá rovnako dobre ako aj funguje.

moto g7 play: Všetok základ pre biznis

S mobilnou platformou Snapdragon 632, je moto g7 play o 60% rýchlejší ako predchádzajúca generácia. Jeho kompaktný dizajn sa môže pochváliť ultra veľkým, 5,7 „Max Vision displejom s rozlíšením HD + a s pomerom strán 19:9, ktorý prináša expanzívnu zábavu na dlani. A ak príde moment, ktorý sa opakuje raz za život, stihnete ho zachytiť vďaka 13 MP zadnému fotoaparátu s PDAF a nulovým oneskorením uzávierky.

Viac informácií nájdete na www.motorola.com/sk.

Viac o Motorola moto G7

Vyhrajte skvelý smartfón motorola moto g7 power

Značky: