Vyhrajte skvelý smartfón motorola moto g7 power

9

Vyhrať jedinečný smartfón motorola moto g7 power.  Stačí, ak do 21. 3. 2019 vyplníte náš kvíz a zaradíme vás do žrebovania.

Smartfón motorola moto g7 power prináša až 60 hodín výdrže na batériu. Pozrite si stránku www.motorola.com, kde sa dozviete viac a rovnako na nej nájdete aj správne odpovede na kvízové otázky.

Otestujte sa hneď teraz 5 otázkami a zaradíme vás do žrebovania.

Súťaž prebieha do 21. 3. 2019 a riadi sa všeobecnými pravidlami súťaží. Výhercu žrebujeme 22. 3. 2019 a uverejníme ho na tejto stránke.

Výhercom sa stáva Peter Malík, Banská Bystrica. Gratulujeme.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

9 komentárov

  1. Ja si myslím, že na tom videu na oslave je 10 sviečok aj keď možnosti boli 5 a 9. Na strede torty vyzerá, že sú dve sviečky za sebou, súdim tak podľa plameňa.

  2. hcem sa odhhlásiť z odberu vašej stránky, prečo nie sú otázky pre odhlásenie v slovenčine, nie každý vie po anglicky, to preto aby sa ľudia nemohli odhlásiť?

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>