Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Deň detí tento rok príde skoro a potrvá celé dva týždne.

freeSAT poteší najmenších divákov voľným vysielaním detských kanálov z balíka freeSAT plus HD ako sú Megamax, Cartoon Network a Boomerang. Počas štrnástich dní od 20. mája až do 2. júna si tak budú môcť vychutnať ešte viac rozprávok, zábavných príbehov či vzdelávacích programov. Uvedené kanály budú počas tohto obdobia dostupné pre všetkých zákazníkov freeSAT-u.

Život môže byť plný vzrušujúcich zážitkov, ak idete do všetkého naplno – to je motto hrdinov seriálov na kanáli Megamax. Hudba, móda, tanec, jednoducho neexistuje ani minúta nudy; ani pre filmové postavy, ani pre zákazníkov freeSAT-u.

Mať 15 rokov znamená, že len málo dospelých vás berie vážne. Skupina detí sa rozhodne vyriešiť tento problém po svojom – založí si virtuálnu kapelu Avatars. Kde je háčik? Skupina vystupuje len online. A kým sa virtuálni hudobníci stanú prakticky cez noc hviezdami, Avatars v reáli musia žiť svoje normálne tínedžerské životy, v ktorých jediné vzrušenie prinášajú škola, priatelia a rodina. Seriál The Avatars možno sledovať každý deň od 14:00 v dvoch epizódach za sebou.

Maggie a Bianca sú dve kamarátky, ktoré milujú hudbu a módu. Maggie je Američanka, ktorá študuje na Akadémii módy v Miláne, Bianca je dcéra mocného talianskeho podnikateľa, ktorý sa angažuje v módnom priemysle. Ich priateľstvo sa nezrodí jednoducho, no keď sa začnú lepšie spoznávať a rozumieť si, založia kapelu a učia sa, ako vyjadriť svoj hudobný talent. Megamax vysiela seriál Maggie a Bianca každý deň od 14:50 v dvoch epizódach za sebou.

Hudba a móda nemajú zas tak ďaleko od tanca. A to veľmi dobre vie aj pätnásťročná Tara. Vyrástla na zapadnutom austrálskom vidieku a snívala o tom, že sa stane tanečnicou. Nakoniec sa jej sen splní – príjmu ju na prestížnu Národnú tanečnú akadémiu. Tu však zistí, ako veľmi pozadu je so svojim tréningom i to, že na prežitie Tanečnej akadémie potrebuje omnoho viac ako len tanečné kroky. Tarine dobrodružstvá možno sledovať na Megamaxe každý deň od 16:30.

Prežiť sa snaží aj banda šprtov, ktorá sa zatúlala na nezmapovaný ostrov. Len vďaka svojim mozgom môžu prežiť útoky kmeňa škaredých príšer, ktorý nepozvaní návštevníci nechcene ohrozujú. Vzrušujúce dobrodružstvá Šprtov a príšer možno sledovať na Megamaxe každý deň od 17:30.

Stále čo ponúknuť má i medzinárodne obľúbený klasický detský kanál s dlhodobou úspešnou históriou Cartoon Network. Kanál predstaví napríklad seriál Medzi nami medveďmi. Animovaný seriál sleduje príbehy troch medveďov, Grizzlyho, Pandy a Ľadového medveďa a ich nemotorné pokusy o integráciu do ľudského sveta v oblasti San Francisca. Nové epizódy sa dostanú na obrazovky Cartoon Network od 27. mája každý deň od 15:55 a od 19:25.

Pre tých, ktorí uprednostňujú viac akcie, je jednoznačne určený Bakugan: Bojová planéta. Seriál na Cartoon Network sleduje skupinu detí a ich psa, ktorí sa spriatelia s rasou bojových biomechanických tvorov. Ich úlohou je zabezpečiť, aby sa ich noví priatelia nedostali do nesprávnych rúk. Animovaný seriál Bakugan možno sledovať každý deň od 20:30 na Cartoon Network.

Looney Tunes sú späť i s novými príbehmi! Seriál vracia na obrazovky atmosféru nadčasovej klasiky s novými krátkymi epizódami, plnými zábavy pre celú rodinu. Okrem starých známych sa diváci zoznámia i s novými postavičkami. Nové Looney Tunes možno sledovať každý deň na kanáli Boomerang od 17:05.

Kanály s voľným vysielaním možno nájsť na nasledujúcich pozíciách:

KanálPozícia
Megamax96
Cartoon Network97
Boomerang98

Zoznam všetkých kanálov, novinky a ďalšie informácie možno nájsť na našej webovej stránke sk.freesattv.tv a na facebookovej stránke freeSAT!

Značky: