Samsung pribalí k novým televízorom tisícky hodín unikátneho obsahu zadarmo

0

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak je dlhodobo jednotkou v počte lokálnych aplikácií, ktoré najviac zaujímajú slovenských zákazníkov.

Najnovšie pribudla IPTV aplikácia Skylink TV – internetová televízia, ku ktorej nie je potrebný set-top box ani parabola na to, aby zákazník prijímal satelitné kanály. Ponuka IPTV aplikácií je navyše najširšia na trhu. V Samsung Smart TV je k dispozícii 6 IPTV aplikácií – Skylink TV, Kuki, Lepší.TV, Sledovani.TV, Moderni.TV, 4NET.TV a na ďalších Samsung pracuje. Preto Samsung pripravil pre všetkých záujemcov o tohtoročné QLED, Premium UHD a UHD televízory špeciálny darček v podobe unikátnych obsahových balíčkov zadarmo. Čím vyššiu sériu si záujemcovia zakúpia, tým viac obsahu zadarmo dostanú.

Pokiaľ si vyberiete UHD televízory NU71xx až NU73xx dostanete internetovú televíziu Sledovani.TV na 2 mesiace zadarmo. Ak sa rozhodnete pre Premium UHD TV (NU74xx – NU8xxx) dostanete predplatné Sledovani.TV na 2 mesiace zadarmo a na 3 mesiace predplatné videoportálu VOYO.sk. Pri nákupe QLED TV 2018 dostanete predplatné na 2 mesiace Sledovani.TV, na 3 mesiace VOYO.sk a na 6 mesiacov HBO GO zadarmo.

  • TV je internetová televízia, ku ktorej vďaka Samsung Smart TV nepotrebujete žiaden set-top box – stačí internetové pripojenie. V ponuke je 90 kanálov, vrátane športových, ako je ČT Sport, Sport 1, Sport 2, Sport 5 alebo Arena Sport.
  • sk je videoportál, na ktorom je k dispozícii viac ako 2000 filmových a seriálových titulov, kanály TV Markíza, a dokonca prístup k prémiovému televíznemu kanálu Nova Sport.
  • HBO GO je videotéka s produkciou HBO, ale aj Warner Brothers. HBO GO ponúka všetky série z tých najlepších seriálov ako Hra o tróny, Westworld alebo Bratstvo neohrozených. Užiť si môžete viac ako 4000 častí seriálov spoločne s výbornou ponukou filmov so slovenským dabingom alebo v pôvodnom znení so slovenskými titulkami a najlepšou ponukou titulov pre deti.

Akcia trvá do 31. decembra 2018. Ďalšie informácie o nej, ako aj postup aktivácie jednotlivých bonusových služieb sú k dispozícii na stránke https://www.samsung.com/sk/smarttv-offer.

 

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár