Samsung pripravuje Galaxy Tab S6 Lite: Ani odľahčenej verzii nebude chýbať pero S Pen

0

Po oficiálnom predstavení Galaxy Tab S6 a Galaxy Tab S6 5G sa očakáva, že kórejská spoločnosť čoskoro uvedie na trh aj verziu Lite. 

Tento model nedávno prešiel aj Bluetooth certifikáciou a najnovšie sa môžeme pozrieť aj na tlačový obrázok, ktorý nám priblíži jeho dizajn. Galaxy Tab S6 Lite vyzerá podobne ako klasický model Tab S6, pričom obrázok potvrdzuje, že si vo svojej výbave taktiež ponechá aj dotykové pero S-Pen.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Zdroj: AndroidHeadlines

Tablet zobrazuje v stavovej lište ikonu mobilnej siete, čo taktiež prezrádza, že aj tento model bude podporovať LTE pripojenie. Zdroj však uvádza, že dostupný bude aj variant, ktorý bude mať výhradne iba Wi-Fi pripojenie.

Galaxy Tab S6 Lite má byť dostupný v 64 GB a 128 GB verzii. Podľa nástroja Geekbench bude mať predinštalovaný Android 10. Tablet bude poháňať čipset Exynos 9611, ktorý bude spolupracovať so 4 GB pamäte RAM.

Ostatné technické parametre Galaxy Tab S6 Lite sú stále záhadou, no veríme, že aj tie sa čoskoro dostanú na verejnosť.

Zdroj: AndroidHeadlines

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 LTE: Najlepší Android tablet na trhu (RECENZIA)

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>