Samsung spustil špeciálnu akciu na Galaxy S7 a S7 edge.

Každý, kto si v období od 1. novembra do 30. novembra, prípadne do vypredania zásob, zakúpi smartfón Galaxy S7 alebo S7 edge, dostane ako darček športový náramok Samsung Gear Fit2 v hodnote 189 €. Náramok je k dispozícii v čiernej farbe, veľkosti L.

samsung_gearfit2_titulka_nowat

Akcia prebieha len u vybraných predajcov a mobilného operátora O2. Operátori Orange a Slovak Telekom budú v tomto období ponúkať Samsung Galaxy S7 a S7 edge za zvýhodnenú cenu.

Zoznam vybraných predajcov, u ktorých prebieha špeciálna akcia:

O2NAY a.s.
Samsung GalérieShoppie
Andreashop.skNikita.sk
Andreashopsala.skPLANEO Elektro
DatacompTPD
DATART INTERNATIONAL, a.s.Samsung Shop SK (mobil.obchodsamsung.sk)
Dates MobileRealshop
Dobremobily.skEuronics
ElsatexDomoss
DigitallElektromax
MobilonlineŠekoshop
mp3.skSky elektro

Samsung Galaxy S7 edge s uhlopriečkou 5,5 palca a Galaxy S7 s uhlopriečkou 5,1 palca vynikajú prémiovým dizajnom, špičkovým fotoaparátom, efektívnejšími funkciami softvéru a bezkonkurenčnou schopnosťou prepojiť sa s ďalšími zariadeniami a službami. Telo je vyrobené zo skla a kovu. Odolnosť voči vode a prachu je zaistená certifikáciou IP68. V ponuke sú v čiernej, bielej, zlatej a ružovej farbe.

samsung-galaxy-s7-s7-edge_web2016_8_nowat

Inteligentný náramok Samsung Gear Fit2 je štýlovým doplnkom nie len pre fitness trénerov. Vo výbave má GPS a senzor pulznej frekvencie, takže poskytuje presné a podrobné informácie o priebehu cvičenia a nameraných hodnotách. Užívateľ zároveň získava okamžitú spätnú väzbu o tréningu. Zakrivený farebný Super AMOLED displej s vysokým rozlíšením zobrazuje všetky dôležité údaje pre jednoduché monitorovanie cvičenia alebo čítanie správ a odpovedanie na textové notifikácie.

Funkcia Automatického zaznamenávania aktivít, automaticky rozpozná činnosť ako beh, chôdzu, jazdu na bicykli alebo cvičenie na posilňovacom stroji a sama sa spustí bez nutnosti aktivácie. Gear Fit2 zároveň slúži aj ako hudobný prehrávač, takže už nepotrebujete počas cvičenia mobilné zariadenie, ale stačia len bluetooth slúchadlá. V predaji je v čiernej, modrej a ružovej farbe.