Nič neudrží krok s tempom vášho života ako Galaxy Note9 s celodennou výdržou batérie, novým Bluetooth perom S Pen, inteligentným fotoaparátom a príslušenstvom šitým na mieru podľa vášho vkusu.

 Spoločnosť Samsung Electronics začala pred pár dňami s predajom svojej najnovšej vlajkovej lode Samsung Galaxy Note9 a už ponúka hneď niekoľko druhov štýlového príslušenstva.

Dva v jednom – Clear View Standing Cover

Clear View Standing Cover dokáže udržať váš Galaxy Note9 v troch voliteľných uhloch a tak si môžete vybrať ideálnu polohu pre tvorbu selfie či pozeranie filmu. Navyše zvládnete prijímať hovory, kontrolovať notifikácie a ďalšie úkony bez nutnosti otvárania krytu. K dispozícii je v dvoch farebných vyhotoveniach – čiernom a modrom. Odporúčaná maloobchodná cena je 59,90 €.

LED View Cover

Šikovné funkcie, štýl a ochrana. Tým sa vyznačuje kryt LED View Cover, ktorý vás pomocou LED svetiel upozorní na prichádzajúce hovory, správy a ešte oveľa viac. Dokonca môžete jeho prostredníctvom aj ovládať funkcie prehrávania hudby. Priraďte svojim kontaktom niektorú z prednastavených ikon alebo si vytvorte vlastnú. A využite vnútorné puzdro na vaše platobné či iné karty. K dispozícii je vo farbách čierna a modrá. Odporúčaná maloobchodná cena je 69,90 €.

Štýlový Leather Wallet Cover

Doprajte si pri používaní Galaxy Note9 ešte väčší luxus. Puzdro Leather Wallet Cover je vyrobené z pravej talianskej kože a vďaka špeciálnym mikrovláknam zabezpečí skvelú ochranu vášho telefónu. Navyše ho môžete použiť aj ako puzdro na vaše karty. Kryt je k dispozícii vo farbách čierna a červená. Odporúčaná maloobchodná cena je 59,90 €.

Silicone Cover

Pod jemným a hladkým povrchom krytu Silicon Cover sa skrýva aj skvelá odolnosť a možnosť pohodlnej manipulácie vášho smartfónu Galaxy Note9. Jemný materiál chráni telefón pred nárazmi, zatiaľ čo mikrovlákna zabraňujú jeho opotrebovaniu. Váš telefón môžete navyše štýlovo doladiť výberom tej správnej farby krytu. Predáva sa v čiernej, modrej a bielej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 29,90 €.

Ochranný Standing Cover

Získajte jedinečnú ochranu pre váš Galaxy Note9. Kryt Protective Standing Cover získal certifikáciu vysokej úrovne zabezpečenia. Štýlový kryt je vybavený aj šikovným stojanom, ktorý zaručí pohodlné sledovanie vášho obsahu na Infinity displeji. Pozorovací uhol si zvolíte vy. K dispozícii je v čiernej a šedej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 39,90 €.

Transparentný Clear Cover

Pochváľte sa štíhlym prevedením a pestrými farbami vášho Galaxy Note9. Priehľadný Clear Cover udrží váš smartfón v bezpečí bez toho, že by akokoľvek narušil jeho štýl. Odporúčaná maloobchodná cena je 19,90 €.

Náhradné pero S Pen

Ak sa vám náhodou pošťastí stratiť S Pen, nemusíte zúfať. Môžete si zaobstarať nový, presne v tej farbe, ktorú ste mali – čierny alebo žltý. Odporúčaná maloobchodná cena je 39,90 €.

Duálna bezdrôtová nabíjačka  

Už si nemusíte vyberať, ktoré zariadenie budete nabíjať ako prvé. Vďaka duálnej bezdrôtovej nabíjačke môžete nabíjať dve zariadenia naraz. Šikovný stojan vám umožní počas nabíjania telefónu sledovať váš obľúbený film či písať správy priateľom. A môžete popri tom nabíjať ďalšie zariadenie, či už patrí vám alebo vaším priateľom. K dispozícii je v čiernej alebo bielej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 99,90 €.

Bezdrôtová nabíjacia podložka

Nabíjajte bez akéhokoľvek zapájania. Vaše zariadenia stačí položiť na bezdrôtovú nabíjaciu podložku disponujúcu certifikáciou Qi. Spoľahlivo nabije všetky vaše Qi-kompatibilné prístroje naplno bez toho, že by ste sa museli zaťažovať používaním káblov. V predaji je v čiernej a bielej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 59,90 €.

DeX Cable

Na to aby ste mohli použiť Samsung DeX vám bude stačiť len jeden kábel. Pomocou DeX Cable s HDMI a USB-C konektormi prepojíte externú obrazovku s Galaxy Note9 alebo Galaxy Tab S4 – a môžete začať pracovať ako na klasickom stolnom počítači. Navyše, DeX Cable sa jednoducho prenáša a zapojí. Odporúčaná maloobchodná cena je 29,90 €.

Multiport Adapter (LAN)

S Multiport adaptérom si môžete vytvoriť vlastné počítačové centrum a sledovať obľúbené multimédiá v špičkovom 4K Ultra HD rozlíšení. Jednoducho pripojte svoj Galaxy Note9 alebo tablet Galaxy Tab S4 k televízoru alebo monitoru prostredníctvom HDMI kábla (nie je súčasťou balenia) a zažite obsah vo veľkom formáte. Navyše sa môžete pripojiť do internetu prostredníctvom kábla a pripojiť aj externý disk. Odporúčaná maloobchodná cena je 89,90 €.

HDMI adaptér

Nový HDMI adaptér prepojí váš Galaxy Note9 s hocijakým zobrazovacím zariadením, ktorý využíva HDMI pripojenie (HDMI kábel nie je súčasťou balenia). Vzhľadom na jeho malé rozmery ho môžete nosiť neustále so sebou. Odporúčaná maloobchodná cena je 49,90 €.

Zdroj: Samsung

Prečítajte si aj:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.