SAPStore rozširuje dostupnosť platieb aj počet ponúkaných riešení

0

Od svojho spustenia v máji 2015 navštívilo SAPStore.com viac ako 1,3 milióna unikátnych návštevníkov a zaznamenal viac ako 10-tisíc objednávok.

Do konca roka 2016 plánuje SAP v online obchode rozšíriť transakcie s pomocou kreditnej karty z doterajších 32 na viac ako 100 krajín. SAP Digital tak umožňuje každému zakúpiť a používať riešenia SAP a tretích strán jednoducho jedným klikom. Spoločnosť to oznámila na veľtrhu CeBIT 2016 v nemeckom Hannoveri.

„Meníme spoločnosť SAP, aby sme vyšli v ústrety očakávaniam zákazníkov – a zákazníkmi myslím kohokoľvek, vrátane tých, ktorí nepatria medzi našu tradičnú cieľovú skupinu. Týka sa to jednotlivcov i startupov, malých a stredných firiem až po tímy vo veľkých podnikoch,“ povedal Jonathan Becher, chief digital officer v spoločnosti SAP a šéf SAP Digital.

Kľúčové aktualizácie alebo riešenia, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom SAP Digital

SAP Digital CRM – jednoduché a silné riešenie

Prvé natívne digitálne riešenie od spoločnosti SAP má od spustenia v máji 2015 takmer 4 500 objednávok. Magazín Customer ho vyhlásil za produkt roka za výnimočnú inováciu. Je k dispozícii výlučne na SAPStore.com, buď ako 30-dňová skúšobná verzia alebo za 23 eur za používateľa a mesiac v plnej verzii.

Jednotlivci môžu ťažiť zo SAP Lumira jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

Štandardná edícia SAP Lumira je k dispozícii na SAPStore.com na 30 dní bezplatne. Po vypršaní skúšobnej verzie môžu zákazníci priamo z aplikácie prejsť na platenú verziu, ktorá stojí 179 eur na používateľa. Nová verzia má už viac ako 4 500 digitálnych objednávok.

Vytvárajte a nasadzujte biznis aplikácie rýchlo na platforme SAP HANA Cloud

K dispozícii sú aj balíčky pre platformu SAP HANA Cloud, prispôsobené potrebám užívateľov. Ponúkajú dostupný a jednoduchý spôsob, ako presunúť existujúce SAP aplikácie do cloudu alebo vytvoriť úplne nové. Riešenia možno bez problémov zakúpiť na SAPStore.com, kedykoľvek, kdekoľvek, z akéhokoľvek zariadenia s cenou začínajúcou na 20 eurách na používateľa.

SAP Learning Hub zjednodušil budúcnosť učenia

Cloudové riešenie pre správu podnikových školení posilňuje zážitok z digitálneho učenia. Od spustenia platformy vo februári 2014 SAP zvýšil počet vyškolených ľudí päťnásobne. Počet zákazníkov, partnerov a ostatných, ktorí potrebujú lepšie pochopiť inovácie spoločnosti, tak dosiahol 330-tisíc.

Riešenia partnerov

V SAP Store sú k dispozícii aj riešenia od partnerov spoločnosti SAP, ktoré možno zakúpiť prostredníctvom služby PayPal. Jedným z najnovších prírastkov je riešenie CMaps Plugin od Centigon Solutions, ktoré po integrovaní do softvéru SAP BusinessObjects Dashboards umožňuje pridávať mapové vizualizácie a podnikovú analytiku, založenú na polohe. Zákazníci tak môžu analyzovať jednotlivé územia, svoje aktíva a udalosti v rámci dashboardových aplikácií. Medzi ďalších partnerov patria napríklad Approyo, In Mind Computing, Liquid Analytics, Minola Technology, SearchYourCloud, Semos a Warwick Analytics.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár