Spoločnosť AB-COM, s.r.o. ako výhradný distribútor značky Vu+ pre strednú, južnú a východnú Európu uvedie koncom decembra vlajkovú loď značky Vu+ a to nový UHD satelitný prijímač s názvom Vu+ ULTIMO 4K.

vuplusultimo4k-8
Maloobchodná odporúčaná cena bude 549,- eur s DPH, vo verzii s 1x Plug&Play DUAL FBC DVB-S2 tuner.

Popis Vu+ ULTIMO 4K

Prijímač Vu+ ULTIMO 4K so systémom ENIGMA 2 bude to najlepšie, čo môžete na trhu satelitných prijímačov nájsť. Dokáže prijímať okrem štandardného vysielania v SD a HD kvalite aj vysielanie v UHD kvalite. Prijímač disponuje dvoma čítačkami kariet pre prístupové karty a dvoma CI slotmi pre CAM moduly.

Srdcom prijímača je najvýkonnejší procesor použitý v satelitnom prijímači a to QUAD CORE 1,5GHz (20 000 DMIPS). K svižnému výkonu procesora pomáha veľká operačná pamäť 3 GB DDR4 a 4 GB flash. Výrobca pokračuje v trende novej technológie FBC tunerov použitých prvýkrat v modely Vu+ SOLO 4K. Do prijímača Vu+ ULTIMO 4K bude možné osadiť až tri tunery a to konkrétne 2x Dual FBC DVB-S2 a 1x Dual DVB-S2 alebo DVB-C/T2 tuner.

Jeden duálny FBC tuner vie nahradiť 8 štandardných DVB-S2 tunerov. Pri plnom osadení tunermi ponúkne možnosti nahrávania viacerých programov súčasne a sledovania živého vysielania. Na prednom paneli nájdete 4” farebný displej, ktorý vie zobraziť rôzne informácie, ale aj živé vysielanie. Do prijímača budete môcť vložiť interný HDD vo veľkosti 3,5” alebo 2,5” SATA. Vu+ ULTIMO 4K sa bude predávať v rôznych tunerových verziách.

Špecifikácia:

Tuner 2x Plug&Play DUAL FBC DVB-S2 alebo Plug&Play FBC DVB-C tuner
Tuner 1x Plug&Play Dual DVB-S2 alebo Dual DVB-C/T2 tuner
Procesor Quad Core 1,5GHz (20 000 DMIPS)
Pamäť 3 GB DDR4
Flash 4 GB
Čítačka kariet 2x
CI slot 2x
Displej 4” farebný MiniTV
HDD možnosť inštalácie interného 3.5” alebo 2.5” SATA
USB 2x (zadný panel) a 1x USB 2.0 (predný panel)
Ethernet Gigabit
Transcoding áno DUAL
AV 2 x RCA
RS 232 áno cez RJ11 konektor
SPDIF optický
HDMI 2x HDMI 2.0 In/Out

Viac o tomto unikátnom prijímači: 

AB-COM predstavil satelitný prijímač VU+ ULTIMO 4K so super výbavou