Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Škoda Auto predstavuje video upútavku na štvrtú generáciu modelu Superb vo forme náhľadu exteriérových a interiérových highlightov. Svetová premiéra je naplánovaná na 2. novembra o 19:00 SEČ a bude vysielaná naživo na platforme Škoda Storyboard a na profiloch značky na sociálnych sieťach YouTube, X a LinkedIn.

Video upútavka odhaľuje dynamické proporcie, prepracované predné svetlomety Matrix-LED, Top LED zadné svetlá s kryštalickými prvkami a charakteristické znaky nového dizajnového jazyka Modern Solid. V interiéri sa nachádzajú nové multifunkčné ovládače (Smart Dials) a volič prevodovky na stĺpiku riadenia. Vlajková loď portfólia vozidiel značky Škoda so spaľovacími motormi bude k dispozícii v karosárskych verziách liftback a kombi a ponúkne výber zo šiestich motorov vrátane plug-in a mild-hybridných pohonných jednotiek.

Priamy prenos bude vysielaný v angličtine a češtine prostredníctvom platformy Škoda Storyboard a na YouTube, X a LinkedIn profiloch značky Škoda 2. novembra od 19:00 SEČ. V priebehu večera bude v sekcii Media Room na platforme Škoda Storyboard uverejnená obsiahla tlačová mapa.

Značky: