Smart hodinky HONOR MagicWatch 2 v akcii s fitness náramkom HONOR Band 5 zadarmo

4

Posilňovne sú zatvorené a tréneri doma. Chýba vám cvičenie alebo akýkoľvek pravidelný pohyb? Cvičenie doma vás nebaví a ani poriadne neviete, ako na to? Vyskúšajte integrovaného inteligentného trénera v hodinkách HONOR MagicWatch 2. HONOR práve teraz prichádza so skvelou akciou, pri kúpe smart fitness hodiniek HONOR MagicWatch 2 dostanete fitness náramok HONOR Band 5 ako darček zadarmo. Táto akcia platí u všetkých predajcov len do konca týždňa, teda do nedele 29. marca 2020.  

HONOR MagicWatch 2: Inteligentný tréner v hodinkách

Nedávna novinka na trhu, smart fitness hodinky HONOR MagicWatch 2, má až 15 športových režimov a 13 rôznych kurzov na behanie. Odmerajú vám nielen srdcovú frekvenciu, ale s novou aktualizáciou aj okysličenie krvi. Vďaka monitoringu spánku taktiež pomôžu identifikovať rôzne poruchy spánku, a prispieť tak k zlepšeniu celkovej kvality spánku. Rovnako dokážu odmerať stresovú hladinu a prostredníctvom funkcie dychových cvičení ju vyrovnať. Dokonca ak vám niekto zavolá, môžete si z hodiniek pohodlne vybaviť hovor.

HONOR Band 5: Kvalitný displej, meranie okysličenia krvi a celé menu v slovenčine

Vôbec prvý fitness náramok, ktorý má celé menu v lokálnom jazyku. Ako prvý z menšieho typu fitness náramkov taktiež meria okysličenie krvi. Sledovanie spánku, meranie krokov alebo srdcová frekvencia patria k štandardnej výbave.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

4 komentáre

  1. Tieto hodinky sú úplne bombastické. Má ich kamarát a ja vždy úplne žasnem, čo všetko dokážu. haha a s touto akciou mám aj darček pre malého brácha, no tomu hovorím šťastíčko.

  2. Nedávno som si hodinky zaobstarala a som s nimi veľmi spokojná. Som veľmi vasnivy športovec a aj cez používanie každý deň, dobíjate naozaj minimálne. Nie sú to moje prvé športové hodinky a aby som dobíjali raz za týždeň až 10 dní sa mi ešte nestalo.Tiež indikátora stavu tepu a stresu využívam a už som vyskúšala aj predinštalované tréningy, za mňa spokojnosť. Môžem odporučiť, škoda že táto akcia nebola pred mesiacom 🙂

Pridaj komentár