Teplomer vždy poruke: Honor Play4 Pro dostane senzor teploty

0

Ideálny pre prípad ďalšej pandémie.

Honor Play4 Pro je pripravovaný telefón značky Honor s procesorom Kirin a 8 GB RAM. Ponúka operačný systém Android 10 s nadstavbou EMUI 10 bez Google služieb, 6,57-palcový displej a 4100 mAh batériu.

Telefón dostane do výbavy aj Bluetooth 5.1 a na pomery smartfónov unikátny senzor teploty, pomocou ktorého dokáže merať teplotu ľudského tela a efektívne tak nahradiť teplomer. Na novinku upozornil portál gsmarena.

Je zrejmé, že rozhodnutie zakomponovať senzor teploty do výbavy telefónu ovplyvnila najmä tohtoročná pandémia koronavírusu COVID-19. Nevieme si predstaviť, že by majitelia tohto telefónu chaoticky behali po ulici a merali každému okoloidúcemu teplotu, avšak tento senzor možnože využijete, keď si budete chcieť zmerať vlastnú teplotu.

Ako to funguje v praxi zobrazuje priložené video:

Zdroj: gsmarena

Prečítajte si aj:

HONOR MagicBook 14: Bude dobrá cena stačiť na porážku iných notebookov? (RECENZIA)

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>