Sony zverejnilo nové video: Láka na smartfón s pomerom strán displeja 21:9

0

Potvrdzuje tak množstvo dohadov.

Sony by malo na MWC 2019 predstaviť novú vlajkovú loď Xperia XZ4 alebo aspoň modely Xperia 10 a 10 Plus. Všetky tri telefóny by mali podľa viacerých neoficiálnych informácií ponúknuť atypický displej s pomerom strán 21:9. Tieto dohady teraz nepriamo potvrdzuje aj samotný výrobca – Sony zverejnilo krátke video, v ktorom sa objavuje plocha práve s týmto pomerom strán.

Sony pridalo k videu popis „Embrace a new perspective with #Xperia at #SonyMWC„, ktorý by sa dal voľne preložiť ako Objavte novú perspektívu. Displej s pomerom strán 21:9 by mal podľa výrobcu ponúknuť zážitok ako z kina. Otázkou ostáva, ako bude pre tento formát optimalizovaný videoobsah a ako pohodlne sa bude takýto telefón používať a nosiť vo vrecku nohavíc.

Tlačová konferencia spoločnosti Sony sa uskutoční 25. februára 2019 o 8:45. Všetky podstatné informácie nájdete aj na našom webe.

Zdroj: Sony

Prečítajte si aj:

Sony Xperia XZ4: Takéto by mali byť špecifikácie očakávaného smartfónu (doplnené)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>