Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Aliter Technologies oznámil strategickú investíciu v oblasti cloudových migrácií

Slovenská spoločnosť Aliter Technologies, a. s. pôsobiaca ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja rozšírila svoje pôsobenie na kanadskom trhu kapitálovým vstupom do firmy Tidal Migrations, so sídlom v Toronte .

Touto investíciou Aliter Technologies rozšíril svoje aktivity v Kanade a USA na digitálnu transformáciu, cloudovú stratégiu a nové portfólium služieb zabezpečujúcich migráciu do cloudu.

Spoločnosť Tidal Migrations je na  severoamerickomtrhu špecialistom na cloudovú migráciu a cloudové prostredie. Platforma Tidal Migrations umožňuje koncovým užívateľom zjednodušený proces migrácie IT infraštruktúry a aplikácií do cloud prostredia. Za účelom zvýšenia zákazníckeho komfortu a zjednodušenia procesu migrácie IT infraštruktúry a aplikácií do cloudu vytvorila spoločnosť Tidal Migration sadu nástrojov zlúčených pod spoločnú platformu, ktorá umožňuje koncovým užívateľom zvládnuť proces migrácie IT infraštruktúry a aplikácií do cloud prostredia efektívne a spoľahlivo. Odbornosť spoločnosti a spoľahlivosť jej riešení dokumentujú aj technologické partnerstvá s Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform alebo Red Hat.

Značky: