Asociácia spotrebiteľských technológií (CTA) oceňuje spoločnosť LG Electronics za prelomové inovácie v oblasti technológií a dizajnu cenou CES 2018 Innovation Awards vďaka niekoľkým uznaním pre LG OLED televízory a chladničky, ktoré budú predstavené v januári.

Ide už o šiesty ročník po sebe, kedy OLED televízory LG, domáce spotrebiče a vlajkové modely smartfónov získavajú ocenenie v rámci CES Innovation Awards, oficiálne uznanie priemyselného odvetvia za najviac inovatívne produkty, ktoré boli predstavené na výročnej výstave technológií CES. LG tiež dostane dvanáste ocenenie CES Best of Innovations Award za nový jedinečný produkt, ktorý bude na výstave predstavený v roku 2018.

Spoločnosť LG získala v rámci CES 2018 Innovation Awards ocenenie v ôsmich konkurenčných oblastiach: Video displeje, domáce spotrebiče, bezdrôtové zariadenia, inteligentná domácnosť, digitálny obraz, domáce audio a video spotrebiče, počítačové periférie a vstavané technológie.

Mnohonásobné ocenenie získala chladnička LG Door-in-Door s technológiou SmartThinQ a LG OLED televízory za dokonalú čiernu farbu, nekonečný kontrast, rozšírený farebný gamut a najširší pozorovací uhol.

2018 CES Innovation Awards

CES Innovation Awards, s podporou CTA a pod záštitou Americkej priemyselnej spoločnosti dizajnérov (IDSA), oceňuje pokrok v technologickom dizajne a inžinierstva. Ocenenia sú každoročne udeľované skupinou uznávaných priemyselných dizajnérov, inžinierov a novinárov, ktorí posudzujú produkty na základe rôznych kritérií, ktoré zahŕňajú užívateľskú hodnotu, estetiku, inovatívny dizajn, kvalitu a prínos ku kvalite života.

Úplný zoznam ocenení udelených spoločnosti LG v rámci CES Innovation Awards, vrátane ďalšieho ocenenia Best of Innovations, bude vyhlásený na tlačovej konferencii k veľtrhu 8. januára 2018 v Las Vegas.

Značky: