Každá firma v súčasnej dobe vytvára okrem vlastných produktov aj niečo ďalšie – disponuje ohromným množstvom dát. Odborná konferencia Power BI Day sa zameriava na moderné Power BI nástroje pre ich spracovanie a zrozumiteľnú interpretáciu. Jej 5. ročník pripravil GOPAS na 7. apríla 2022.

Rýchla reakcia na zmeny na trhu je v súčasnosti nevyhnutnou podmienkou úspechu spoločností. Takéto rozhodnutia by mali vychádzať z analýzy údajov, ktoré sa nachádzajú v interných systémoch, ale aj v celom ekosystéme, v ktorom spoločnosť pôsobí.

Účastníci konference Power BI Day mohou zjistit, jak optimálně řešit každodenní reporting ve firmě, mít kdykoliv dostupná potřebná data nebo srozumitelně vizualizovat výsledky pro manažery s rozhodovací pravomocí,“ hovorí Jiří Neoral z IT školiaceho strediska GOPAS.

Power BI Day je určený pre širokú škálu profesionálov, dátových analytikov a finančných manažérov, ktorí potrebujú vytvárať reporty a vizualizovať dáta. Ďalej pre projektových manažérov, ktorí sú otvorení novým spôsobom riadenia projektov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú sami vytvárať reporty.

Konferencia sa uskutoční vo štvrtok 7. apríla v hybridnej podobe. Uskutoční sa fyzicky v Prahe, kde bude možné vypočuť si jednotlivé prednášky, ale aj naživo diskutovať so všetkými zúčastnenými odborníkmi a kolegami z praxe. Tí, ktorým viac vyhovuje online prostredie, sa budú môcť pripojiť k live streamu konferencie z pohodlia domova alebo kancelárie a získajú aj 7-dňový prístup do archívu prednášok.

Konferencia bude 1-dňová a vystúpi na nej 7 popredných odborníkov na problematiku Power BI. Prednášajúci sa zamerajú na témy ako DAX, spojenie Power BI a PowerApp Writeback, Power BI Rest API či dynamické reporty. 

Generálnym partnerom konferencie sa stala spoločnosť Accenture.

Všetky informácie nájdete na www.powerbiday.sk.

Značky: