Videá na YouTube sú fajn, pokým máte Wi-Fi alebo nekonečný dátový paušál. Ani jedno nikto z nás asi nemá neustále, a tak je fajn si niektoré videá stiahnuť priamo do počítača. Netreba sa spoliehať na žiadny internet a už vôbec nie na prenesené dáta navyše.

Cez túto aplikáciu si do počítača stiahnete kompletné videá, netreba kopírovať žiadne odkazy cez prehliadač. Všetko je zabudované, postačí len zadať názov videa a stiahnuť si ho. Program funguje ako vyhľadávač, ktorý zobrazí výsledky vo forme názvov a náhľadov videa.

Hudobné klipy si stiahnete napríklad ako formát MP3 bez videa

Nie je treba všetko sťahovať, môžete využiť aj priamy prenos vo forme streamingu. Obsah z YouTube sa dá pustiť ako hudobný súbor. Pre hudobné klipy máte výhodu v zabudovanom MP3 prehrávači s funkciou normalizácie skladieb. To znamená, že skladby / klipy nahraté pri rôznej hlasitosti budú upravené na jednu úroveň. Vhodné pri počúvaní viacerých skladieb, keď nebudete musieť upravovať hlasitosť na počítači.

Je na vás, v akom formáte si skladby stiahnete. Hudba sa dá skonvertovať do formátu MP3, AAC, Opus a Vorbis. Video zase môžete mať vo formáte Mpeg4, Avi alebo Mkv. Rovnako tak sa dá voliť dátový tok v hudobnej stope a rozlíšenie pri videu. Skladby a videá sa ukladajú do samostatných priečinkov podľa vašich nastavení.

Program je výhodný aj v tom, že na rozdiel od iných konvertorov, najmä tých na webe, dokáže stiahnuť všetky súbory. V prípade hudobných mixov konvertory nefungovali pre rôzny počet hudobných stôp.

Registrácia

Program si zaregistrujete priamo počas inštalácie a budete ho môcť používať neobmedzene.

Hlavné výhody:
Vyhľadávanie skladieb, albumov, sťahovanie do hudobného formátu alebo vo forme videa, vlastné nastavenia formátov

Link: www.abelssoft.de

Link na stiahnutie: tiny.cc/YTdown2018
Cena: zadarmo pre čitateľov magazínu TOUCHIT

Značky:

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.