Začiatkom januára spoločnosť SWAN uviedla na trh dlho očakávanú aplikáciu pre smart televízory.

Od minulého týždňa je pre všetkých majiteľov smart televízorov značky SAMSUNG, vyrobených od roku 2016, dostupná plnohodnotná televízna aplikácia SWAN GO, ktorá v plnej miere nahrádza set-top box. Najnovšiu aplikáciu si môžu všetci zákazníci stiahnuť cez vstavaný virtuálny aplikačný obchod Samsung Apps, ktorý nájdu v každom smart televízore renomovanej značky.

Inteligentné prepínanie programov

Inteligentné prepínanie programov

Po úspešnom nainštalovaní aplikácie je potrebné zadať Párovací kód, ktorý ako zákazník získavate pri objednaní služby. Ovládanie celej aplikácie je veľmi jednoduché, stačí na to len klasický televízny ovládač, ktorý je súčasťou smart televízie. Službu SWAN GO pre smart televízory Samsung, môžete spustiť na internetovom pripojení akéhokoľvek poskytovateľa,

Vyhľadávanie programov v archíve

Vyhľadávanie programov v archíve

Používatelia aplikácie SWAN GO nebudú ukrátení o žiadne funkcionality, ktoré sú dostupné v klasickom set-top boxe. K dispozícii majú identické rozhranie, vrátane všetkých funkcií ako EPG – detailná programová štruktúra, (pozastavenie, pretočenie, náhľad, opätovné spustenie vysielaného programu), TV archív, či možnosť nahrania obľúbenej relácie.

Zoznam nahrávok

Zoznam nahrávok

Na komfortné využívanie internetovej televízie SWAN GO určenej pre smart televízory SAMSUNG, je potrebné minimálne internetové pripojenie s rýchlosťou 10 Mbps. Možnosť využívania aplikácie SWAN GO pre smart televízory SAMSUNG, je súčasťou internetovej televízie SWAN GO, ktorá začína od 7,99 eur mesačne.

Viac informácií o najnovšej televíznej službe SWAN GO, ako aj možnosť objednania služby

Viac o televízii od SWAN

SWAN TV: výborný archív, vyhľadávanie programov a na viacerých platformách (recenzia)

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.