Sygic pridal do navigácie rozšírenú realitu

6

Spoločnosť Sygic do svojej navigácie pridala rozšírenú realitu (Augmented Reality). Sprístupní ju pre všetkých používateľov aplikácie Sygic na celom svete. Aktuálne ich je viac ako 200 miliónov.

Táto Real View Navigácia  využíva GPS a fotoaparát smartfónu, vďaka ktorým dokáže do navigačného systému implementovať rozšírenú realitu. S touto funkciou už vodiči nebudú musieť sledovať mapu na telefóne. Namiesto toho sa im v náhľade snímania fotografií na telefóne zobrazuje virtuálna cesta.

Real View Navigácia by mala byť intuitívnejšia, ale zároveň bezpečnejšia ako tradičné navigačné aplikácie. Vodičom by nemalo ujsť nič dôležité na ceste či na diaľnici, pretože v tomto náhľade môžu v reálnom čase sledovať aktuálne podmienky bez ohrozenia bezpečnosti jazdy.

Real View Navigácia je k dispozícii pre všetkých používateľov s OS Android a iOS ako nákup v rámci aplikácie len za 9,99 EUR. Aplikáciu si stiahnete tu:

Google Play
App Store

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

6 komentárov

  1. Pingback: Sygic zabudoval službu Parkopedia do svojej najnovšej aplikácie Car Navigation. Pomôže s nájdením a rezerváciou parkovacieho miesta | TOUCHIT

  2. Pingback: V Sygicu sa uskutočnili dni inovácie. Majú priniesť nové nápady do produktov aj fungovania firmy | TOUCHIT

  3. Pingback: Sygic sa dostal do ponuky nového obchodu Huawei AppStore | TOUCHIT

  4. Pingback: CES 2018: Sygic má novú funkciu, ktorá môže zachrániť váš vodičák | TOUCHIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>