Novú funkciu si môžete zakúpiť v Obchode Sygic priamo v GPS navigácii.

Sygic predstavil novú funkciu – mesačné aktualizácie máp za poplatok 11,99 eur na rok. Takýmto spôsob reaguje na požiadavky používateľov, ktorí vyžadovali častejšie aktualizácie mapových podkladov.

Novú funkciu si v prípade záujmu môžete zakúpiť priamo v Obchode Sygic v GPS navigácii. Je voliteľná a dostupná pre každého používateľa, ktorému nestačia 3 ročné mapové aktualizácie za rok. Tie Sygic poskytuje pravidelne a zadarmo a bude ich poskytovať aj naďalej.

Sygic spoplatnil nové mesačné aktualizácie máp z toho dôvodu, že sa na mesačné mapové dáta vzťahujú dodatočné licenčné poplatky od jeho poskytovateľa máp.

Sygic upozornil na novú funkciu prostredníctvom emailového newslettera. V ňom popisuje novú funkciu nasledovne:

Máme skvelú správu pre všetkých, ktorí sa nás pýtali na častejšie aktualizácie máp. Doteraz sme zadarmo aktualizovali mapy 3 krát ročne. Po niekoľkých mesiacoch tvrdej práce sa veľmi tešíme, že vám môžeme predstaviť novú generáciu máp, ktorá umožňuje aktualizáciu máp každý mesiac.

V spolupráci s naším poskytovateľom máp už dokážeme aktualizovať mapy častejšie a poskytovať kvalitnejšie mapové údaje. Každá aktualizácia obsahuje najnovšie informácie o nových cestách, rýchlostných obmedzeniach, dopravných výlukách a uzávierkach ciest. Aplikácia vás upozorní, keď budú k dispozícii nové mapy. Vy sa potom rozhodnete, či si chcete mapy stiahnuť.

Služba Mesačné aktualizácie máp je dostupná pre Premium zákazníkov, ktorí chcú dostávať viac mapových aktualizácií. Naďalej však zadarmo poskytujeme aktualizácie máp v rovnakej frekvencii ako doteraz. Doživotná licencia Premium obsahuje 3 bezplatné mapové aktualizácie ročne.

Mesačné aktualizácie máp pre Sygic

Mesačné aktualizácie máp pre Sygic. Zdroj: Sygic

Zdroj: Sygic

Prečítajte si aj:

Sygic dostal novú funkciu: Ukáže vám informácie o semaforoch

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit