Telekom má nový T paušál aj pre nepočujúcich a nevidiacich + nový upravený telefón s Corvus softvérom

0

Telekom sa už 18 rokov venuje komunite nepočujúcim, a preto nechýba v novej ponuke T paušálov ani špeciálny variant pre nepočujúcich a nevidiacich, podobne ako v minulosti v portfóliu ÁNO.

Telekom vybral pre túto skupinu paušál T Ideál 32 s neobmedzenými volaniami, správami a 12 GB dát. Pre nepočujúcich a nevidiacich bude navyše k dispozícii za špeciálny mesačný poplatok 12 €.

Druhou novinkou pre nevidiacich bude aj Samsung Galaxy Xcover 4s so špeciálne upraveným softvérom od firmy Corvus pre nevidiacich. Tento smartfón strednej triedy sa predáva ku špeciálnemu paušálu za 2 € mesačne + 9 € akontáciu. Zároveň však bude v ponuke aj pre ostatné T paušály: https://www.telekom.sk/mob/objednavka/samsung-ponuka/-/scenario/e-shop/pre-vas-pausaly/zariadenia/samsung_galaxy_xcover_4s_handicap

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>