KODI, predtým známe ako XMBC, je mediálne centrum, ktoré umožňuje prehľadne zatriediť a prehrávať filmy a seriály, domáce videá, fotografie alebo hudbu bez ohľadu na to, či už sú uložené na disku, alebo sú streamované z internetu.

Ako si  lepšie vychutnať film, než na pohodlnom gauči pozerajúc na veľkú televíziu s kvalitným obrazom? Spojenie multimediálneho centra KODI a televízorov s Android TV je jasná voľba pre všetkých, ktorí sa nechcú uspokojiť s bežným vysielaním, no chcú si rýchlo a ľahko spustiť film podľa svojej nálady.

Obľúbená aplikácia rozpozná hudbu a filmy uložené na USB alebo na počítači, zatriedi ich a automaticky k nim importuje z internetu popisky, obrázky alebo trailery, takže si v nich budete môcť listovať. Táto prehľadná videotéka sa vzhľadom vyrovná aj spoplatneným službám. KODI tiež umožňuje streamovať filmy uložené na internete, takže viac nebudete musieť čakať na film, kým sa stiahne. Stačí si len vybrať niektorý kúsok z dostupnej ponuky a ihneď ho spustiť.

Vývojári z KODI zrejme počítajú so stále častejším použitím ich aplikácie na televíziu, preto sa na svojich stránkach pýšia veľkým prehľadným menu a jednoduchým ovládaním pomocou diaľkového ovládača.

KODI, prispôsobené pre platformu Android TV, si z obchodu Google Play môžu zdarma stiahnuť všetci majitelia televízií Philips s týmto operačným systémom. Sledovanie filmov na malej obrazovke notebooku alebo na monitore sa tak stáva minulosťou. Pomocou KODI urobíte zo svojej televízie multimediálne centrum s prehľadne zoradenou ponukou filmov, seriálov i online vysielaním, a to aj bez nutnosti mať neustále káblom pripojený počítač.

Android TV, ktorý nájdete v televízoroch Philips, poskytuje mnoho užitočných aplikácií a obrovské množstvo hier. KODI však medzi nimi vyniká, pretože posúva na novou úroveň hlavný princíp televízie, ktorým je sledovanie seriálov a filmov. Vďaka KODI sa už nemusíte obmedzovať na klasické programové vysielanie. Vďaka intuitívnemu ovládaniu je aplikácia vhodná takmer pre každého, od malých detí, až po technicky menej zdatných seniorov.

Značky: