Testovali sme: Maximálne užitočné príslušenstvo pre Samsung Galaxy S7 a S7 edge

2

Ako prví na Slovensku sme vyskúšali príslušenstvo pre smartfóny Samsung Galaxy S7 a S7 edge.

Je zaujímavé a má čo povedať jeho majiteľom. Vlastne sú to užitočné doplnky, ktorých kúpu vrelo odporúčame. Testovali sme aj iné príslušenstvo pre nové Galaxy telefóny, pozrite si prvú časť nášho testu.

Wireless Charger

Toto je špičková vec a odporúčame ju pre každého, kto si chce zjednodušiť život. Jednak využijete super rýchle nabíjanie, ktoré je takmer tak rýchle ako pri klasickom použití Super Fast nabíjačky a po druhé, telefón môžete stále ovládať. Gumový rám stabilne drží smartfón a počas nabíjania sa dá takmer normálne používať. Vďaka náklonu nabíjacej stanice a jej celkovej stabilite. Toto sa nám takisto páčilo a bolo veľmi príjemné prísť domov a položiť telefón len tak na nabíjačku. Navyše je tu stabilnejší, ako pri položení na hladkom stole.

Cena je 69,90 Eur.

Backpack

Vynikajúci doplnok pre každého, kto nemá rád používanie klasickej powerbanky s USB káblom. Toto je totiž powerbanka v obale na telefón. Áno, telefón bude síce hrubší, no nebudete potrebovať žiadny kábel. Stačí ho vložiť do „obalu“ a zapnúť powerbanku. Začne sa bezdrôtové nabíjanie, o čom bude informovať aj telefón. Ten sa dá normálne používať, fotografovať aj držať v ruke. Ak sa pohybujete v prírode, toto je dobrý spôsob, ako si telefón zároveň ochrániť. Netreba sa obávať toho, že by sa telefón nabíjal neustále. Aj po vložení treba powerbanku zapnúť, až potom sa začne nabíjanie. Štyri LED diódy informujú os stave akumulátora. Powerbanka má kapacitu 3400 mAh a hodí sa pre S7 aj S7 edge.

Cena: 89,90 EUR

LED View Cover

Nie každý je priaznivec obalov, najmä flipových, kedy odklápacia časť jednoducho zavadzia. Tento obal na nás ale urobil dobrý dojem. Veľmi dobre sa v ňom drží telefón a aj po preklopení za telefón a vrátení na displej sa magneticky zaklapne. Nie je to teda ten typ obalu, ktorý už na displej nedáte, pretože sa bude stále otvárať.

Tento má aj LED panel, ktorý zobrazuje hodiny ale aj zmeškané udalosti a môžete po ňom ťahať prstom vo forme gest. Aj takto sa dá prijať telefonát. A ak máte handsfree, je to spôsob, ako si ešte viac zjednodušiť život. Podobný obal majú aj iní výrobcovia, no tí ho majú dierovaný cez celú prednú stranu. Nehovoriac o tom, že toto vyzerá lepšie, aj sa lepšie používa.

Cena: 69,90 EUR

Zapožičal: Samsung Slovensko

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

  1. Michal Reiter on

    Tam je predpokladana cena 59,99 EUR. Vychadzame ale zo zahranicnych sprav, nemozeme ju zatial potvrdit aj pre slovensky trh.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>