Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Obrat a počet e-shopov rastie každým rokom, rovnako aj počet zákazníkov. Online nákupom v ŠKODA e-shope dokážete vyriešiť vianočné darčeky pre celú rodinu. Široký výber pre všetkých: športovcov, ekológov, deti aj kamarátov.

Vianoce klopú na dvere a vy si lámete hlavu nad tým, akými darčekmi potešiť svojich blízkych či kamarátov? Nákupy viete vyriešiť bez zbytočných stresov a v pohodlí domova cez stránky e-shopov. Jednou z možností, ako potešiť členov rodiny pod vianočným stromčekom a vyhnúť sa pritom zhonu a stresu v nákupných centrách, je navštíviť ŠKODA e-shop, kde si každý nájde to svoje.

Pohodlie a rýchlosť online nákupu už dnes ocení hádam každý. Dokazujú to aj dáta o výške tržieb či počte e-shopov z Asociácie eshopov Európskej únie, rovnako aj rastúce počty zákazníkov. Vyhnúť sa predvianočnému zhonu, stresu a návalu v nákupných centrách je myšlienka naozaj lákavá. V ŠKODA e-shope môžete vybrať praktický a milý darček zo skutočne širokej ponuky. „V ŠKODA e-shope nemusia zákazníci dlho hľadať. Či už ide o darček pre športovca, ekológa, pre dieťa, rodiča alebo kamarátov, je z čoho vyberať,“ uviedla Lenka Kalafut Lendacká, PR manažérka spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Pre športovcov

Ak máte v rodine športového nadšenca, výber je jasný. Na nadchádzajúcu zimnú sezónu ho môžete vybaviť napríklad vakom na lyže a skladacou lopatou na sneh. Pre indoorových športovcov je v hre podložka na cvičenie. Kolobežka poteší nielen deti, ale aj dospelých, ktorí milujú pohyb cestou do práce alebo z práce.

Pre ekológov

Ochrana životného prostredia a znižovanie množstva odpadu je dnes často diskutovanou témou. Ak hľadáte darček pre členov rodiny, ktorým je ekológia blízka, môžete vsadiť na termo fľašu či box na desiatu. Rovnako dokáže potešiť skladací nákupný košík, vďaka ktorému budú igelitové tašky minulosťou.

Pre deti

Menšie deti, hlavne fanúšikov auto-moto, poteší páska na vytvorenie vlastnej pretekárskej dráhy s dreveným autíčkom. V sychravých zimných dňoch svoje uplatnenie nájdu aj reflexná vestadetský batoh s reflexnými prvkami, vďaka čomu budú v bezpečí aj na ceste zo škôlky či školy. Pre starších potomkov a milovníkov hudby sú tu slúchadlá a bluetooth reproduktor. Pre tých, ktorí sú vždy radi pripravení, je na výber napríklad švajčiarsky nožík.

Pre starých rodičov

Súčasným trendom je aj vo vyššom veku držať sa vo forme. Potešiť rodičov môžete fitnes hodinkami  či trekingovými palicami, s ktorými môžu vyraziť na prechádzky aj po sýtom vianočnom občerstvení. Pre starých rodičov, ktorí oceňujú poriadok v aute a radi vozia svoje vnúčatá na výlety, odporúčame podložku pod detskú sedačku alebo organizér na sedadlo pred nohy dieťaťa. Vyhnú sa tak zablateným a špinavým sedadlám.

Pre kamarátov

Ak máte v úmysle potešiť aj kamarátov, vsadiť môžete na sadu vínových pohárov, ktorú môžete testovať spoločne. V prípade, že majú doma malého auto-moto nadšenca, môže ich potešiť pretekársky overal pre dieťa. Športovci využijú počas zimných radovánok multifunkčnú šatku či sadu LED svetiel pre väčšiu bezpečnosť pri večernom sánkovaní.

Na stránke ŠKODA e-shopu nájdete tipy na ďalšie darčeky, ktoré sú nielen praktické, ale potešia rodinu či priateľov s rôznymi životnými štýlmi.