Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Canon Europe dnes na trh uviedla domácu multifunkčnú tlačiareň strednej triedy formátu A4 – Canon PIXMA TS7450.

Tá disponuje štvorfarebným atramentovým systémom FINE a automatickým podávačom dokumentov (ADF), čo ocenia nielen tí, ktorí hľadajú produktívnu tlačiareň na prácu z domova, ale aj kreatívnejšie duše. Cenovo dostupná všestranná tlačiareň je vybavená inovatívnymi funkciami vrátane hlasového ovládania a stavovým LED indikátorom pre kontrolu hladiny atramentov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania a vysokou kvalitou tlače.

 Vstavané Wi-Fi pripojenie a podpora služby PIXMA Cloud Link spolu s hlasovým ovládaním umožňuje jednoducho pripojiť široké spektrum rôznych zariadení, ako sú smartfóny a tablety, a pri práci do maximálnej miery využiť možnosti riešenia iných poskytovateľov, vrátane Google Drive, Dropbox alebo Google Classroom.

PIXMA TS7450

Maximalizujte produktivitu

Tlačiareň Canon PIXMA TS7450 je ideálnym pomocníkom do každého domáceho pracovného prostredia. Spĺňa požiadavky na všestrannú a úspornú tlačiareň, ktorá pracuje tak, aby používatelia nestrácali čas jej obsluhou. Automatický podávač dokumentov (ADF) umožňuje dávkovo skenovať alebo kopírovať až 35 strán bez ručného zásahu. Dvojcestný systém podávania papiera umožňuje súčasne vložiť rôzne typy a formáty papiera bez nutnosti ručného ovládania pri tlači a skenovaní. Túto funkciu ocenia tí, ktorí pri práci z domova potrebujú súčasne tlačiť rôzne dokumenty.

Inteligentné tlačové zariadenie dokáže automaticky detekovať veľkosť papiera a prispôsobiť sa jej, prípadne podľa potreby automaticky tlačiť obojstranne. Veľkoobjemové atramentové náplne vysokej kvality XL FINE nevyžadujú tak častú výmenu, čo je ideálne pre domácu tlač mnohostránkových zmlúv a iných rozsiahlych dokumentov.

Centrum inšpirácie

Zadný zásobník tlačiarne Canon PIXMA TS7450 pojme rôzne typy médií, a otvára tak nový priestor kreativite. Používatelia preto môžu tlačiť čokoľvek, čo potrebujú k práci alebo pre svoje koníčky, od fotografií bez okrajov cez nažehľovací papier na textil až po personalizované etikety. Tlačiareň PIXMA TS7450 je kompatibilná aj s online platformou Canon Creative Park, ktorá ponúka zadarmo tisícky kreatívnych 3D vzorov a predlôh, ktoré poslúžia na inšpiráciu aj zábave pre celú rodinu.

Inteligentná, ale napriek tomu jednoduchá

Tlačiareň je jednoduchá na nastavenie a každodenné použitie a zároveň ponúka množstvo užitočných funkcií, aby ju mohla ľahko používať celá rodina. Funkcia „jednoduché sprevádzkovanie“ skracuje dobu od vybalenia do plného uvedenia do prevádzky a funkcia QR Code Direct Connection umožňuje ihneď prepojiť tlačiareň so smartfónom. Prehľadné používateľské rozhranie optimalizuje produktivitu a podporuje efektivitu. Displej typu OLED s uhlopriečkou 1,44″ a nový LED stavový pruh umožňuje jednoducho overiť stav tlače, zistiť prípadné chyby alebo skontrolovať hladinu atramentov.

Pripojenie

Tlačiareň je kompatibilná s radom užitočných aplikácií a možno na nej jednoducho tlačiť z mnohých typov zariadení vrátane Mac, iOS a Android, pripojiť sa ku cloudovým službám a objavovať tvorivú inšpiráciu. Pomocou funkcie PIXMA Cloud Link, ktorá je k dispozícii v programe Canon PRINT App, môžu používatelia tlačiarne Canon PIXMA TS7450 pristupovať k dokumentom a tlačiť ich priamo zo služieb ako Google Drive, Evernote alebo Dropbox, či novinky Google Classroom – ideálne pre prácu na diaľku a udržanie poriadku v dôležitých dokumentoch. Tlačiareň je možné ovládať hlasom vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant. To výrazne urýchľuje a uľahčuje použitie zariadení od spustenia tlače, až po kontrolu hladiny atramentov.

Funkcia PIXMA Chat Print taktiež umožňuje zdieľať a tlačiť obrázky z aplikácie Facebook Messenger – užitočná funkcia pre tých, ktorí si chcú uchovať vzácne spomienky priamo zo sociálnych sietí. Pri tlači zo smartfónu môžu používatelia tlačiarne Canon PIXMA TS7450 využiť tiež služby Apple AirPrint a Mopria bez nutnosti inštalovať ďalšie aplikácie či nástroje.

Ďalšie informácie o tlačiarni Canon PIXMA TS7450 

Značky: