Stojí 1199 eur a získate darčeky v hodnote 300 eur.

Xiaomi 14 Ultra je jeden z najzaujímavejších smartfónov, ktoré prišli tento rok na trh. Ultra zaujme najmä milovníkov fotografie, nakoľko ponúka jednu z najlepších a najvšestrannejších fotografických výbav, ktorú dnes nájdete v tele telefónu.

Xiaomi 14 Ultra výborne obstál aj v našej recenzii, avšak faktom je, že s cenou na úrovni 1499 eur to nemal na trhu jednoduché. O to atraktívnejšia je aktuálna zľava, ktorú ponúka oficiálne slovenské zastúpenie spoločnosti Xiaomi – telefón Xiaomi 14 Ultra teraz kúpite za 1199 eur a to je výborná ponuka, ak zvažujete kúpu nového fotomobilu.

Xiaomi Slovensko vám za akciovú cenu 1199 eur predá nielen samotný smartfón, ale kompletný balíček s užitočným príslušenstvom, ktorý okrem telefónu obsahuje aj špeciálne fotografické puzdro a 80 W bezdrôtovú nabíjačku. Hodnota tohto príslušenstva je 300 eur, k Xiaomi 14 Ultra ho teraz v akcii získate za 2 centy.

Zdroj: Xiaomi

Prečítajte si aj:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit