Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový Wi-Fi Mesh systém AX3600 Deco X68 pre pokrytie celej domácnosti, ktorý patrí k najvýkonnejším mesh systémom od TP-Link, a to okrem iného aj vďaka podpore štandardu Wi-Fi 6 (802.11ax).

Trojpásmová sieť s nadštandardnou rýchlosťou
Pokročilý systém vybaví vašu domácnosť trojpásmovou sieťou, ktorá navýši celkovú rýchlosť pripojenia na neuveriteľných 3 600 Mbit/s. A to v niekoľkých súbežných dátových tokoch, ktoré uvoľňujú väčšiu šírku pásma, vďaka čomu môžu koncové zariadenia využívať spomínanú plnú rýchlosť až do 3 600 Mbit/s. Rýchlosť vo frekvenčnom pásme 2,4 GHz činí 574 Mbit/s, v prvom pásme 5 GHz 1 201 Mbit/s a v druhom pásme 5 GHz dokonca až 1 802 Mbit/s. Rýchlosť je vhodná pre aplikácie s veľkou dátovou spotrebou, napríklad streamovanie videa v 8K rozlíšení alebo hranie hier v cloude.

Vybrať si môžete z balenia dvoch alebo troch prístupových bodov, pričom prvý variant je vhodný pre priestory až do 510 metrov štvorcových, prípadne pre stavby s tromi až piatimi miestnosťami. Pri variante s tromi meshovými jednotkami sa tieto hodnoty rozširujú až na 650 metrov štvorcových, respektíve dom so štyrmi až siedmimi miestnosťami. A keby vám to predsa len náhodou nestačilo, môžete bez problémov dokúpiť ďalšie prístupové body.

Inteligentná analýza sieťového prostredia
Mesh systém TP-Link Deco X68 disponuje umelou inteligenciou, ktorá zaisťuje inteligentnú analýzu sieťového prostredia pre ideálne pokrytie Wi-Fi. To tak bude priamo prispôsobené konkrétnym potrebám vašej domácnosti. Pokrytie sa vďaka tomu dostane do každého kúta, respektíve presne tam, kde ho potrebujete.

Pripojte až 150 zariadení
K sieti môžete prostredníctvom Mesh systému Deco X68 pripojiť až 150 koncových zariadení bez kompromisov v rýchlosti, a to hlavne vďaka využitiu technológií ako OFDM a MU-MIMO. Týmto spôsobom je zaistená vyššia kapacita a efektivita na miestach s vysokou hustotou užívateľov. Každý z nich môže plnohodnotne streamovať a hrať on-line hry, bez toho aby zažíval výpadky. Už samotný štandard Wi-Fi 6 prináša čistejší a silnejší signál.

Silné zabezpečenie
Už štandardom je u TP-Linku silná úroveň zabezpečenia prostredníctvom technológie TP-LINK HomeShield, ktorá prináša vyspelé funkcie pre ochranu siete a zariadenia IoT. K tým patrí ochrana siete, robustná rodičovská kontrola, technológie QoS (Quality of Service) aj ucelené prehľady.

V neposlednom rade si potom všetky potrebné funkcie a vlastnosti siete nastavíte v prehľadnej a intuitívnej mobilnej aplikácii Deco, ktorá vás nastavením prevedie krok za krokom.

A za zmienku určite stojí aj jednoduchý a minimalistický biely dizajn oválnej jednotky Deco X68, ktorá tak dokonale zapadne do prakticky akéhokoľvek dizajnového štýlu, do ktorého môže byť ladená vaša domácnosť.

Kľúčové vlastnosti Deco X68:

  • Trojpásmová sieť WiFi routera AX3600: Zvyšuje celkovú rýchlosť až na neuveriteľných 3 600 Mbit/s
  • Systém Mesh s umelou inteligenciou: Inteligentná analýza sieťového prostredia zaistí ideálne pokrytie WiFi šité na mieru vašej domácnosti
  • Pripojenie viacerých zariadení: Pripojte viac ako 150 zariadení, ale nie za cenu zníženia výkonu
  • Bezproblémové pokrytie silnejším signálom: Zaistite si celoplošné pokrytie domácnosti čistejším a silnejším signálom zo siete WiFi 6
  • TP-Link HomeShield: Chráni vašu domácu sieť vďaka vyspelým funkciám na ochranu siete a zariadenia IoT
  • Nastavenie jednoduché ako nikdy predtým: Aplikácia Deco vás prevedie nastavením krok za krokom


Viac informácií o produkte nájdete tu:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x68/

Značky: