Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, je podľa správy „IDC Quarterly Wireless LAN Tracker“ celosvetovou jednotkou medzi výrobcami bezdrôtových sieťových (WLAN) produktov, a to už 29 kvartálov po sebe.

Najnovší report „IDC WLAN Tracker“ zverejnil, že spoločnosť TP-Link dodala vo štvrtom štvrťroku roku 2017 18,04 miliónov WLAN produktov a má svetový tržný podiel 42,00 %, čo je o celých 35,53 % viac, než najbližší konkurent. S týmto úspechom udržuje TP-Link svoje dominantné postavenie ako vedúca spoločnosť na trhu s WLAN produktami už 29. štvrťrok.

Behom roku 2017 predala spoločnosť TP-Link celkom 78,46 miliónov WLAN produktov, celkový podiel na WLAN trhu bol 44,08 % a ročné výnosy pre WLAN produkty dosiahli 1,07 miliardy dolárov.

Rok 2017 priniesol sériu skvelých úspechov,“ hovorí Pingji Li, generálny riaditeľ spoločnosti TP-Link Networking BU. „Rok 2018 bude ešte vzrušujúcejší, pretože budeme pokračovať vo vývoji produktov v súlade s našou misiou – využívať výhody najnovších technológií pre všetkých, a posilňovať ich tak, aby vytvorili jednoduchý, inteligentný a prepojený životný štýl.“

 

Značky: