TP-LINK PB50: Externá batéria pre náročných

0

Bez externých batérií, tiež známych pod označením powerbanka, si dnes pravdepodobne nevieme predstaviť cestovanie.

TP-LINK PB50 je externou batériou pre náročných používateľov. Má kapacitu 10 000 mAh a dva USB porty. Môžete teda nabíjať dve zariadenie súbežne. Jeden port ponúka výstupný prúd 2A, druhý 1A. Toto je užitočná vlastnosť, ktorú na dlhších cestách oceníte. Úplne nabitie powerbanky trvá približne 6 hodín – v prípade vstupného prúdu z adaptéra 2 A.

Výrobca sa chváli, že do powerbanky zabudoval celkovo 6 rôznych funkcií, ktoré majú zabezpečiť bezpečné používanie batérie. Ide hlavne o ochranu voči prepätiu, prehriatiu atď. Na powerbanke oceňujeme jej štýlový dizajn a 4 LED diódy, ktoré informujú o zostávajúcej kapacite. Nevýhodou je vyššia hmotnosť, až 281,3 gramov.

Cena: 34,99 EUR
Zapožičal: TP-LINK

Tento článok vyšiel aj v tlačenom júlovo-augustovom vydaní TOUCHIT č. 6/2016, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>