Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, prichádza na slovenský trh s domácou bezpečnostnou Wi-Fi 6 kamerou Tapo C125. Produkt vyznačujúci sa kompaktnosťou podporuje detekciu pomocou umelej inteligencie (AI), hlasové ovládanie prostredníctvom Apple Home a dbá na súkromie užívateľov vďaka fyzickému privátnemu režimu. Kameru je možné použiť aj ako detskú pestúnku, pretože disponuje duálnym IR režimom.

Reálny širokouhlý obraz s plnými detailmi

Malá a vďaka magnetickému držiaku ľahko umiestniteľná kamera disponuje vysoko inteligentnými AI funkciami, ktoré identifikujú osoby, domácich miláčikov alebo neobvyklé zvuky, ako je plač alebo štekot a podľa potreby informuje užívateľa. So širokouhlým obrazom s rozlíšením 2K QHD sú záznamy realistickejšie a je možné z nich vyčítať viac detailov aj za slabého osvetlenia. V noci je možné monitorovať scénu pomocou červeného IR LED svetla alebo neviditeľného IR režimu, čo sa hodí v prípade, že nechcete červeným svetlom nikoho rušiť.

Ešte viac bezpečia a súkromia

Kameru je možné tiež využiť ako obojstranný komunikátor, a to vďaka vstavanému mikrofónu a reproduktoru. To príde vhod na kontrolu detí alebo domácich miláčikov. Nastaviť si možno zóny, z ktorých budú alebo nebudú používatelia na smartfón dostávať notifikácie. Podobne funguje detekcia prekročenia virtuálnej čiary.

Výrobca myslí na bezpečnosť a súkromie užívateľov. Kamera vie v prípade potreby spustiť voliteľný zvukový a svetelný alarm, čo odradí votrelcov. Plné súkromie naopak zaistí krytka objektívu.

Jednoduchá inštalácia

Kompaktný dizajn kamery v kombinácii so širokou škálou možností jej umiestnenia pomocou magnetickej základne dlhého napájacieho kábla umožňuje snímať zaznamenávanú oblasť 140 ° širokouhlým pokrytím. Rovnako jednoduché je nastavenie aj ovládanie produktu, ktorý podporuje aplikácie tretích strán, ako sú Alexa, Google Home alebo Apple Home. Kameru stačí pripojiť k Wi-Fi a pomocou aplikácie Tapo je možné okamžite sledovať čo sa pred objektívom deje.

Na ukladanie záznamov je možné využiť microSD kartu s kapacitou až 512 GB alebo platené cloudové úložisko Tapo Care.

Kľúčové vlastnosti TP-Link Tapo C125:

  • Podpora AI funkcií: detekcia osôb, zvierat a neobvyklých zvukov
  • Podpora Apple Home
  • Podpora Wi-Fi 6
  • Vylepšený obraz 2K QHD
  • Ochrana súkromia pomocou fyzickej uzávierky fotoaparátov
  • Jednoduchá inštalácia s magnetickou základňou a flexibilným držiakom
  • Duálny IR systém
  • Zvukový a svetelný alarm
  • Mobilná aplikácia Tapo v češtine aj slovenčine

Bližšie informácie o produktoch nájdete tu:
https://www.tp-link.com/cz/home-networking/cloud-camera/tapo-c125/

Značky: