Zlepší vám kvalitu nielen spánku, ale aj zdravia.

S nedostatkom spánku zápasí až 80 % svetovej populácie. Hoci s týmto problémom sa stretávali aj predchádzajúce generácie, tak za posledných 50 rokov sa počet ľudí trpiacich spánkovou depriváciou zdvojnásobil. To znamená, že títo ľudia spia v priemere 6 hodín a menej, pričom ich počet neustále narastá. 

K zvráteniu tohto problému chce prispieť aj Samsung, ktorý spoločne s expertmi navrhol spánkový kurz s názvom Vyspi sa na to. Ten má účastníkom pomôcť zvýšiť kvalitu ich spánku a tým aj zdravia. K absolvovaniu kurzu motivuje aj výhra v podobe inteligentných hodiniek Galaxy Watch5.

Spánkový kurz od Samsungu bol vytvorený za pomoci popredných odborníkov na spánok. Tí navyše upozorňujú, že nedostatok energie dokáže do veľkej miery skomplikovať život a môže viesť aj k vážnym zdravotným problémom. Keďže pri nedostatku spánku máme oslabený imunitný systém, zvyšuje sa nám riziko vzniku rakoviny, Alzheimerovej choroby, kardiovaskulárnych ochorení, obezity i depresií.

Zdroj: Samsung

Pre účastníkov kurzu je pripravených 8 profesionálnych lekcií, kde získajú rady a tipy na to, ako správne fungovať cez deň aj v noci pre optimálnu regeneráciu tela. Jednotlivé kurzy sa budú zaoberať témami ako sú cirkadiánne rytmy, svetlo, stravovanie či biohacking.

Každý, kto absolvuje výzvu a zodpovie na kontrolnú otázku, sa navyše automaticky dostane do žrebovania o inteligentné hodinky Galaxy Watch5 od Samsungu. Čím viac výziev účastník splní, tým väčšiu má šancu na výhru. 

Na poradí absolvovaných lekcií nezáleží, je ale nutné ich splniť do 23. 12. 2022. 

Výhrou hodiniek dotyčný získa každodenného sprievodcu, ktorý detailne monitoruje všetky zdravotné aj telesné hodnoty. A to ako cez deň, tak aj v noci počas spánku. Tieto hodinky tak môžu účastníkovi pomáhať lepšie spať a mať cez deň dostatok energie aj po skončení kurzu.

Okrem možnosti vyhrať Galaxy Watch5 získa každý absolvent kurzu diplom Spánkového experta s malou pozornosťou od Samsungu v podobe zľavového kódu práve na tieto hodinky.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

Prečítajte si aj: