Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najmodernejšie telekomunikačné služby cez svoje optické siete priniesol Antik Telecom do mesta Krompachy (okres Spišská Nová Ves) a okresného sídla Revúca (Banskobystrický kraj).

Okrem internetu s rýchlosťou až 1000mbps, digitálnej televízie s takmer 300 kanálmi s desiatkami v HD kvalite a bezplatného telefonovania poskytuje aj moderné interaktívne služby ako je TV archív, nahrávanie programov a funkcie inteligentnej domácnosti (SmartHome).

„Na svetovú mapu gigabitového internetu teraz prinášame Krompachy, kde doteraz občania vôbec nemali k dispozícii optické triple-play služby. Jedinečnú gigabitovú rýchlosť internetu prinášame aj do Revúcej,“ vysvetľuje riaditeľ pre rozvoj spoločnosti ANTIK Telecom Peter Blaas. „Pokračujeme v stratégii prinášať najkvalitnejšie telekomunikačné služby bez ohľadu na papierovú ekonomickú situáciu regiónu. Aj nové lokality sú umiestnené v okresoch s najvyššími mierami nezamestnanosti v rámci SR. Počty predregistrácií v oboch mestách sa napriek tomu vyvíjajú sľubne.“

Klienti Antiku v Revúcej a Krompachoch získajú internet s rýchlosťou až 1000mbps k užívateľovi aj od užívateľa, balík viac ako 160 TV programov aj v HD, TV archívom až na 20 dní dozadu, videopožičovňou a 40 minút volaní do všetkých sietí v SR a do EÚ za 17,92 eur mesačne bez viazanosti. Okrem toho v oboch mestách platí výnimočná akcia kedy pri prechode od konkurenčného operátora získajú klienti službu Antiku až na 9 mesiacov zadarmo. Voľné telefonické minúty môžu zákazníci využiť či už cez pevnú linku alebo aj pri volaní z mobilu cez aplikáciu Antik Linka. Klient si môže zároveň vybrať VoIP bráničku pre pripojenie bežného telefónu na rok zadarmo.

Značky: