Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA poskytne kompenzáciu všetkých svojim internetovým zákazníkom za výpadok internetových služieb dňa 6. 4. 2021. Výpadok spôsobila technická porucha mimo územia Slovenska, na hlavnej a záložnej linke na trase Viedeň-Frankfurt. Vďaka okamžitému a maximálnemu nasadeniu všetkých pracovníkov bola porucha o 22:15 hod. odstránená a pripojenie bolo obnovené v plnom rozsahu.

Ospravedlňujem sa Vám za vzniknuté komplikácie spojené s výpadkom dňa 6. 4., ktorého príčinou bola technická porucha mimo našej siete na území SR. Vážim si Vašu dôveru a za výpadok preberám plnú zodpovednosť. Všetkých našich internetových zákazníkov budeme preto kompenzovať v podobe internetu bezplatne na celý deň, t.j. znížením poplatku za internetové služby. Vážim si Vašu dôveru, ktorú vkladáte do našich služieb. Uvedomujem si, aké dôležité je internetové pripojenie pre každú domácnosť, preto robím všetky preventívne opatrenia, aby sa podobný výpadok neopakoval,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

O UPC a Liberty Global

Spoločnosť UPC patrí medzi najväčších poskytovateľov TV, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike. Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA je súčasťou spoločnosti Liberty Global (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK) jedného z najväčších svetových poskytovateľov konvergovaných TV, širokopásmových a komunikačných služieb, pôsobiaceho pod značkami Virgin Media, Telenet a UPC v šiestich európskych krajinách. Viac informácií o spoločnosti UPC nájdete na stránke www.upc.sk

Značky: