Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA znovu rozširuje obľúbenú funkciu TV Archív pre ďalšie televízne stanice. Funkcia TV Archív, v ktorom si zákazníci UPC môžu až 7 dní spätne pozrieť vysielanie danej stanice, je oddnes pridaná pre ďalších 10 staníc – spolu tak zákazníci spoločnosti UPC nájdu v TV Archíve už 82 staníc všetkých žánrov.

Sedem dní spätne si oddnes môžu zákazníci pozrieť svoje obľúbené relácie aj na staniciach Cartoon Network HD, CS Mystery HD, FilmBox Stars HD, Sport 5, ORF 1, Fishing and Hunting, TV LUX HD, CNN Prima News HD, CNN a Filmbox HU.

SPORT2 ako darček do 15. apríla pre všetkých TV zákazníkov

Darček v podobe voľného vysielania stanice SPORT2 získajú na celých 30 dní získajú všetci zákazníci televíznych služieb UPC. Od 15. apríla do 15. mája získajú prístup k vysielaniu tejto stanice, ktorá exkluzívne ponúka okrem iného aj preteky Formuly 1. Sledovať tak môžu napr. Veľkú cenu F1 v Azerbajdžanu 30. apríla či Veľkú cenu Miami 7. mája. Stanica SPORT2 je sprístupnená automaticky všetkým TV zákazníkom, bez ohľadu na predplatený TV balíček.

7-dňový TV Archív ponúka už viac než 80 staníc

ponúka Sedemdňový TV Archív nájdu zákazníci televíznych služieb UPC nielen v ponuke digitálnej káblovky, ale aj v ponuke mobilnej aplikácie a Internetovej televízie od UPC. TV Archív umožňuje nielen pozrieť si ktorúkoľvek reláciu vo vysielaní jednotlivých staníc až sedem dní dozadu, ale aj pustiť si alebo pretočiť sledovaný program na začiatok. Používanie funkcie TV Archív je jednoduché: v ponuke TV sprievodcu si stačí zvoliť program označený symbolom TV Archív a začať s prehrávaním. Prehrávanú reláciu alebo program z TV Archívu je možné kedykoľvek zastaviť, pretočiť či znovu spustiť. Každá nahrávka je vyhotovená s časovou rezervou pred a tiež po skončení relácie, vďaka čomu sa ani v prípade posunu vo vysielaní nemôže stať, že nahrávka nebude celá.

Digitálna, mobilná a Internetová TV od UPC

Záujemcovia o televízne služby od UPC si môžu vybrať spomedzi takmer 190 staníc všetkých žánrov, vrátane až 116 staníc v HD kvalite. Výhody a prednosti UPC televízie, okrem 7-dňového TV Archívu, umocňuje aj mobilná aplikácia UPC TV, ktorá ponúka ďalšiu TV obrazovku do domácnosti, či na cesty. Mobilnú UPC TV získava každý zákazník s predplatenou káblovou televíziou bezplatne ako bonus.

A vďaka mobilnej aplikácii je UPC televízia dostupná všade na Slovensku. Užívateľovi stačí internetové pripojenie a môže sledovať viac než 140 staníc nielen v sieti UPC, ale aj v sieťach iných operátorov a vo všetkých krajinách Európskej únie. To všetko bez akejkoľvek viazanosti. UPC ponúka domácnostiam možnosť sledovať televíziu súčasne až na troch zariadeniach, a to na televízoroch (cez Chromecast, Airplay, na Android TV a Apple TV), ako aj na mobilných zariadeniach (mobil, tablet, PC). Televízia od UPC je tak optimálnou TV službou pre sledovanie televízie v domácnosti, ale i na cestách vo všetkých krajinách Európskej únie.

Značky: