Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Gigabitové pripojenie na internet od UPC môžu odteraz využívať aj domácnosti v Košiciach, Zvolene, Dunajskej Strede, Bardejove a Nových Zámkoch

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA pokračuje v sprístupňovaní internetu s rýchlosťou 1 Gigabit za sekundu v ďalších mestách. Výhody a prednosti najrýchlejšieho optického internetu od UPC, ktorý prináša nové možnosti virtuálnej zábavy, môžu oddnes využívať aj domácnosti Košiciach, Zvolene, Dunajskej Strede, Bardejove a Nových Zámkoch. Po tomto rozšírení je UPC internet s kozmickou rýchlosťou 1 Gb/s dostupný už pre 435 000 tisíc domácností.

Sprístupňovaním gigabitového internetu v ďalších mestách pokračujeme v našom úsilí poskytovať kvalitné a inovatívne služby pre všetkých našich zákazníkov.  S novou službou budú môcť využiť všetky výhody ultrarýchleho pripojenia, ktoré je potvrdením technologickej vyspelosti optického internetu od spoločnosti UPC a jej neustáleho investovania do najmodernejšej širokopásmovej siete,“ povedal Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Gigabitový internet od UPC je okrem uvedených piatich miest taktiež dostupný v Bratislave, Žiline, Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Leviciach, Sliači, Pezinku, Svätom Jure, Veľkom Šariši, Haniske, Petrovanoch, Kendiciach a Ľuboticiach. Internet s rýchlosťou 1 Gb/s ponúka ultrarýchle spojenie medzi širokopásmovou sieťou UPC a všetkými pripojenými zariadeniami v domácnosti zákazníka. Či už ide o notebooky, tablety, smartfóny, smart TV, herné zariadenia atď. Výsledkom je špičková konektivita a úžasný zážitok – či už pre zákazníkov, ktorí sledujú šport, sťahujú hudbu, hrajú online hry pre viacerých hráčov alebo robia online nákupy. Zákazníci si môžu internet s rýchlosťou 1 Gb/s v aktuálnej kampani objednať navyše s výraznou zľavou až 4€ mesačne, pričom viac informácií získajú na zákazníckych strediskách, UPC Infolinke 02/594 22 222 alebo na www.upc.sk.

Internet od UPC – rýchlosti až 1 Gb/s a Smart Wi-Fi

Spoločnosť UPC ponúka vysokorýchlostné, dátovo nelimitované optické internetové pripojenie určené pre všetky skupiny užívateľov, vrátane najnáročnejších užívateľov. Podľa meraní známej aplikácie Speedtest od spoločnosti Ookla je internet od UPC najrýchlejším fixným internetom na Slovensku. S priemernou nameranou rýchlosťou sťahovania dát 139,98 Mb/s internet od UPC preskočil všetkých poskytovateľov internetu na slovenskom trhu. Svoju pozíciu lídra potvrdzuje UPC internet dlhodobo aj v meraniach platformy Steam, ktorá je jednou z najväčších svetových herných online platforiem. Najvyššiu priemernú rýchlosť sťahovania dát v službe Steam podľa ich vlastných meraní dosahujú práve zákazníci UPC. Vďaka vysokej rýchlosti pripojenia a super rýchlej WiFi si nekonečnú zábavu s UPC internetom môžu vychutnávať všetci členovia domácnosti, kedykoľvek a na všetkých pripojených zariadeniach, s excelentným pokrytím v každom kúte domova. V súčasnosti využíva internetové pripojenie od UPC takmer 147 000 domácností vo viac ako 70 mestách a obciach po celom Slovensku. V aktuálnej kampani môžu zákazníci získať UPC internet aj s viacerými bonusmi, o ktorých nájdu viac informácií na internetovej stránke www.upc.sk.

Značky: