Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť UPC, vedúci káblový operátor na Slovensku, rozšírila ponuku TV staníc o Ruský balíček. Nový balíček ponúka osem ruských staníc: Vremja, Dom Kino, Dom Kino Premium HD, Muzika Pervogo, Poekhali, Pobeda, TeleKafe a detskú stanicu O!. Zákazníci spoločnosti UPC po tomto rozšírení nájdu v televíznej ponuke už viac než 170 staníc, z čoho je viac než 80 v HD kvalite. Do konca júna si budú môcť všetci zákazníci digitálnej TV spoločnosti UPC vyskúšať bezplatné voľné vysielanie Ruského balíčka. Od 1. 7. 2020 si ho môžu priobjednať za 2,90 Eur mesačne bez viazanosti.

Zaradením balíčka ruských staníc sme rozšírili žánrovú a jazykovú rôznorodosť programovej TV ponuky. Okrem celého radu tematických programových balíčkov, ponúkame tiež Nemecký balíček, Maďarský balíček a teraz aj Ruský balíček programov. Vychádzame tým v ústrety požiadavkám zákazníkov, ktorí si v našej ponuke môžu vybrať pestrú paletu programov a sledovať ich nielen na TV obrazovkách, ale aj na všetkých pripojených zariadeniach,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Všetky stanice Ruského balíčka zákazníci nájdu na kanálových pozíciách 531 až 540, resp. na frekvencii 650 MHz. Ruský balíček je súčasťou ponuky digitálnej káblovej televízie, ako i mobilnej televízie Horizon Go a internetovej televízie Horizon TV.

O digitálnej a internetovej televízii od UPC

Záujemcovia o televízne služby od UPC si môžu vybrať spomedzi viac než 170 staníc všetkých žánrov, vrátane viac než 80 staníc v HD kvalite. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie (napr. sedemdňový TV Archív s takmer 70 najsledovanejšími stanicami, videotéka MyPrime s viac ako 2 000 titulmi atď.). Výhody a prednosti digitálnej televízie od UPC umocňuje aj mobilná televízia Horizon Go, ktorá ponúka ďalšiu TV obrazovku nielen do domácnosti.

A vďaka internetovej televízii Horizon TV je UPC televízia dostupná všade na Slovensku. Užívateľovi stačí internetové pripojenie a môže sledovať takmer 120 staníc nielen v sieti UPC, ale aj v sieťach iných operátorov (a taktiež vo všetkých krajinách Európskej únie). A to všetko bez akejkoľvek viazanosti. Horizon TV od UPC ponúka domácnostiam možnosť sledovať televíziu súčasne až na troch zariadeniach, a to na televízoroch (cez Chromecast, Airplay, na Android TV a Apple TV), ako aj na mobilných zariadeniach (mobil, tablet, PC). Horizon TV je tak optimálnou TV službou pre sledovanie televízie v domácnosti, ale i na cestách vo všetkých krajinách Európskej únie.

Značky: