Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť UPC zároveň upevnila svoju pozíciu operátora s najvyšším počtom HD staníc v TV ponuke

Spoločnosť UPC, vedúci káblový operátor na Slovensku, zaradila dnes do televíznej ponuky novú stanicu JOJ ŠPORT v HD kvalite. Ide o športovú stanicu zameranú najmä na slovenský šport a slovenských športovcov, ktorá ponúkne aj najsledovanejšie medzinárodné a svetové športové turnaje a majstrovstvá. Diváci sa môžu tešiť na množstvo priamych prenosov a takmer 800 zápasov z domácich ligových súťaží.

Zákazníci nájdu JOJ ŠPORT v ponuke digitálnej káblovej televízie už od základného balíčka Klasik (kanálová pozícia č. 15, frekvencia 386 Mhz), ako aj v ponuke mobilnej televízie Horizon GO. Po tomto rozšírení zákazníci spoločnosti UPC nájdu v televíznej ponuke už viac než 180 staníc, z toho až 103 v HD kvalite.

O digitálnej a internetovej televízii od UPC

Záujemcovia o televízne služby od UPC si môžu vybrať spomedzi viac než 180 staníc všetkých žánrov, vrátane viac než 100 staníc v HD kvalite. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie, ako je napr. sedemdňový TV Archív s takmer 70 najsledovanejšími stanicami. Výhody a prednosti digitálnej televízie od UPC umocňuje aj mobilná televízia Horizon Go, ktorá ponúka ďalšiu TV obrazovku nielen do domácnosti.

A vďaka internetovej televízii Horizon TV je UPC televízia dostupná všade na Slovensku. Užívateľovi stačí internetové pripojenie a môže sledovať viac než 140 staníc nielen v sieti UPC, ale aj v sieťach iných operátorov (a taktiež vo všetkých krajinách Európskej únie). A to všetko bez akejkoľvek viazanosti. Horizon TV od UPC ponúka domácnostiam možnosť sledovať televíziu súčasne až na troch zariadeniach, a to na televízoroch (cez Chromecast, Airplay, na Android TV a Apple TV), ako aj na mobilných zariadeniach (mobil, tablet, PC). Horizon TV je tak optimálnou TV službou pre sledovanie televízie v domácnosti, ale i na cestách vo všetkých krajinách Európskej únie.

Značky: