Zamerané na kvalitu hudobného zážitku a dlhú výdrž na batériu. Philips TAT8505 sú úplne bezdrôtové a dostatočne robustné, aby ste ich mohli používať v kancelárii alebo vonku.

Na to sú vlastne aj určené a majú aktívne odhlučnenie. To im zoberie jednu hodinu výdrž na jedno nabitie, a tak namiesto šiestich vydržia prehrávať hudbu päť hodín.

Majú 13 mm zvukové budiče, čím sa posúvajú do segmentu nadštandardnej veľkosti v tomto type slúchadiel. Spolu s nabíjacou kolískou umožnia prehrávať hudbu až 24 hodín. Následne ju nabijete cez kábel USB-C. Aj tu výrobca zapracoval rýchle nabíjanie. Stačí 15 minút v nabíjacej škatuľke a môžete ich používať hodinu.

Na kolíske sú tri LED diódy ako ukazovatele jej zostávajúcej kapacity. Podporujú hudobný kodek AAC a Bluetooth 5.0. Pracujú vo frekvenčnom rozsahu 20 ÷ 20 000 Hz. Ovládanie na slúchadlách je dotykové a pri jeho používaní si ich netlačíte do ucha. Držia dobre, to aj vďaka trom nadstavcom. Hudobný prejav je vyvážený a dá sa dobre prispôsobiť ekvalizérom bez toho, aby slúchadlá začali prenášať rezonanciu. Vhodné aj pre tých, čo majú radi veľké slúchadlá. Svoju dynamiku zvuku nájdu aj v takto malom rozmere.

Cena: 209 €

Zapožičal: Philips

Značky:

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.