UPS do domácnosti alebo malej kancelárie

0

Pokiaľ potrebujete okrem ochrany voči vysokej rázovej energii aj elektrickú zálohu zariadení, potom je tu pre vás UPS APC BX700U-FR. Výstupná kapacita je 700 VA alebo 390 W, postačí teda na prevádzku asi viacerých počítačov a monitorov aj v prípade výpadku elektrického napájania. Elektrická energia sa pri prechode cez túto UPS filtruje a zmeny napätia sa vyrovnávajú. Konkrétne sa posilňuje nízke napätie až o 41 % a vysoké sa obmedzuje až o 15 %.

BX700U_vyd2015_6_nowat

Pri našom teste sme na dokázali na plnú kapacitu tejto UPS prevádzkovať strihací počítač a dva pripojené monitory po dobu 52 minút. Batériu sme potom dobíjali 6 hodín na plnú kapacitu. Na zadnej strane sú tri zásuvky, k dispozícii je aj USB pripojenie, pomocou ktorého sa dá cez program Power Shute táto UPS aj riadiť. Táto moderná UPS sa automaticky testuje v dvojtýždenných intervaloch, je chránená proti skratu na výstupe.

BX700U-2_vyd2015_6_nowat

Cena: 82 Eur
Zapožičal: Schneider Electric

Značky:

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár