Spoločnosť Huawei na Slovensku rozširuje ponuku prémiovej starostlivosti pre svojich zákazníkov. 

Huawei sa zaviazal neustále skvalitňovať servisné služby poskytované zákazníkom. Na Slovensko nedávno priniesol akciu Servisné dni, určenú pre existujúcich používateľov a majiteľov širokej škály smartfónov Huawei. Najnovší balíček prémiového servisu je určený pre tých, ktorí si zakúpia jeden z modelov najnovšej série P30.

Už žiadne obavy o telefón

Až 75 % spotrebiteľov sa najviac obáva o stratu svojich dát a 78 % považuje za najväčšie riziko samotné rozbitie telefónu. Až 92 % respondentov považuje náklady na výmenu displeja za príliš vysoké a 87,5 % opýtaných si myslí, že by výrobcovia smartfónov mali urobiť viac pre ochranu zariadení v prípade ľudských chýb alebo nehôd.

Huawei chce svojim zákazníkom poskytovať tú najlepšiu starostlivosť a chce aj neustále zvyšovať ich spokojnosť so značkou a jej servisom. Preto sa spoločnosť rozhodla na trh uviesť bezplatný servisný balík Huawei Cares, ktorý získa každý, kto si v blízkej dobe zakúpi jeden z nových smartfónov spoločnosti.

Ako to funguje?

Službu Huawei Cares môžu využiť zákazníci, ktorí si v období od 10. do 31. júla 2019 zakúpia ktorýkoľvek z tejto trojice smartfónov – Huawei P30 Pro, Huawei P30 a Huawei P30 lite – a v priebehu tohto obdobia zaregistrujú svoje zariadenie v aplikácii HiCare. Každý smartfón je možné zaregistrovať len raz.

Úspešnou registráciou zákazník automaticky získava nárok na jednu bezplatnú výmenu displeja, resp. zadného krytu telefónu v prípade akéhokoľvek náhodného poškodenia. Záruka začína plynúť dňom platnej registrácie a je aktívna po dobu jedného roka.

Ako uplatniť službu?

Pre uplatnenie záruky na bezplatnú výmenu poškodeného displeja alebo zadného krytu navštívte ktorékoľvek Autorizované servisné centrum Huawei. Presnú adresu servisných stredísk nájdete v aplikácii HiCare alebo na oficiálnom webe Huawei v sekcii Podpora.

Druhou možnosťou je z pohodlia domova využiť služby kuriéra, ktorý u vás telefón vyzdvihne a po oprave dovezie naspäť. Pre objednanie je kuriéra je potrebné kontaktovať Huawei Infolinku na telefónnom čísle: +421 268 622 626.

Zdroj: Huawei

Prečítajte si aj:

Huawei P30 a P30 Pro prichádzajú na Slovensko v novej nezvyčajnej farbe

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.