A môžete vyhrať dovolenku na Bali.

O2 ponúka od mája 2023 nový vernostný program O2 Prekvapenia, ktorý je dostupný v O2 aplikácii. V rámci prekvapení dostávajú všetci zákazníci s nainštalovanou O2 aplikáciou každý týždeň nový darček.

Medzi darčekmi nájdete najnovšie aj ponuku polovičnej zľavy na druhý lístok do kina v sieti kín CINEMAX. Operátor tak obohatil ponuku svojich prekvapení pozostávajúcich z partnerských zliav, neobmedzených dát na deň, zliav na vybrané zariadenia a príslušenstvo z O2 e-shopu.

Pripomeňme, že prekvapenie je v O2 aplikácii zobrazené na hlavnej stránke 2 dni a po jeho zoškrtaní ho má zákazník týždeň k dispozícii v sekcii Kupóny, pričom po týždni je nahradené novým O2 Prekvapením.

O2 Prekvapenia: Každý týždeň nový darčekZdroj: O2
O2 Prekvapenia: Každý týždeň nový darček

S O2 Prekvapeniami aj na dovolenku na Bali

Zákazníci O2 a fanúšikovia O2 Prekvapení budú mať počas leta možnosť zapojiť sa aj do súťaže o dovolenku na Bali. Do zlosovania sa zaradia automaticky, ak si do 10. septembra otvoria mobilnú aplikáciu O2. Hrá sa o zájazd pre dvoch na Bali v hodnote 1800 eur na osobu.

Zdroj: O2

Prečítajte si aj:

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit